WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Obejrzyj gościa, który stworzył obudowę komputera z makaronu

Możemy zachwycać się moderskimi dziełami z udziałem zarówno najbardziej dziwacznych, jak i efektownych obudów, ale i tak większy rozgłos od pracy specjalistów zgarnie gość, który stworzył obudowę komputera z surowego makaronu.

Czytaj też: Battle Royale w świecie rzeczywistym planem anonimowego milionera

Co tu dużo mówić, niejaki YouTuber Micah Laplante ewidentnie lubi lazanię, bo to w jej odpowiedniku z prawdziwego surowego makaronu posklejanego klejem na gorąco umieścił sprzęt ze starego notebooka z zepsutym ekranem. Najpierw stworzył podstawę z kilku warstw płaskich płatów, aby następnie dopełnić projekt makaronem cannelloni (podobno to tak się nazywa ten w kształcie rurek), które odpowiadały za wentylację. Następnie pomalował wszystko farbą, aby upodobnić swój projekt właśnie do lazanii z mięsem w środku i ciągnącym się serem.

Na zewnątrz wprowadził prosty panel I/O z portami USB-A, USB-B i HDMI oraz prostym włącznikiem, aby móc w ogóle odpalić tę maszynę. Ta (co zadziwiające) zadziałała, choć nie obyło się bez początkowych problemów. Finalnie jednak zagrał partyjkę w Rocket League i obejrzał coś na Hulu i YouTube, aby finalnie ugotować swoje dzieło… i chyba spróbować zjeść, choć kulisów tej przygody nie ujawnił.

Czytaj też: Chwalenie się brakiem mikropłatności w Star Wars Jedi: Upadły Zakon nie opłaciło się EA

Źródło: YouTube, PCGamer