Za te felgi można zabić, czyli Vossen i obniżony Ford F-150

Za te felgi można zabić, czyli Vossen i obniżony Ford F-150

Kojarzycie firmę Vossen? To takie Brembo, ale dla felg, z których firma słynie na całym świecie. Nic dziwnego – arcydzieła, jakie tworzy, podkreślają znacznie charakter, jak to np. w tym obniżonym solidnie pickupie Forda.

Firma Vossen z siedzibą w Miami na Florydzie jest tak dobra w tym, co robi, że często wyznacza standardy na rynku niestandardowych felg. Nic dziwnego – to jedna z niewielu firm na całym świecie, która może produkować kute koła w zupełności we własnym zakresie.

Jeden z najnowszych zestawów felg, które powstały z myślą o SUVach i właśnie pickupach, został zaprezentowany w połączeniu z solidnie obniżonym Fordem F-150. Tradycyjnie – wygląd tych felg oceńcie sami, ale musicie przyznać, że nadają temu samochodowi wyjątkową i unikalną wręcz estetykę.

Oczywiście takim pickupem nie ma co zjeżdżać z drogi na nieco trudniejszy teren, ale przecież nawet główne firmy na rynku bawią się w obniżanie tych ciężarowych bestii. Wystarczy spojrzeć na m.in. model Shelby F-150 Super Snake Sport (via Motor1).

Czytaj też: Najnowsza wiadomość ucieszy miłośników klasycznych Ferrari

Te nowe ekskluzywne felgi od Vossen noszą nazwę HF6-3 i będą sprzedawane w wydaniach o średnicy kolejno 20, 22 i 24 cali w cenie 599 dolców za jedną felgę. Warto zaznaczyć, że oprócz dobrego wyglądu, koła Vossen są również idealnie dopasowane do pojazdów, dla których zostały zaprojektowane.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News