WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Obsadzono rolę Grindelwalda w Fantastycznych Zwierzętach 3! Kto zastąpi Deppa?

Obsadzono rolę Grindelwalda w Fantastycznych Zwierzętach 3! Kto zastąpi Deppa?

Niewiele czasu potrzebował Warner Bros. na zastąpienie Johnny’ego Deppa w roli Grindelwalda w Fantastycznych Zwierzętach 3. Znamy nazwisko aktora, który wcieli się w nowego złoczyńcę.

Kto zagra rolę Grindelwalda w Fantastycznych Zwierzętach 3!?

Od momentu zwolnienia Johnny’ego Deppa z prac nad filmem Fantastyczne Zwierzęta 3 w plotkach pojawiło się jedynie jedno nazwisko – Mads Mikkelsen. To właśnie według doniesień on miałby zastąpić Deppa w roli Grindelwalda. I cóż, zaskoczenia nie ma, Warner Bros. oficjalnie ogłosił, że tak, Mikkelsen wcieli się w Gellerta Grindelwalda.

Dobrze lub niedobrze, zależy kogo spytacie. Mikkelsen jest bardzo dobrym aktorem, więc prawdopodobnie świetnie sprawdzi się również i w tej roli. Jednak jeśli ktoś był fanem Deppa to raczej nowy Grindelwald może nie przypaść mu do gustu, w końcu ci dwaj aktorzy bardzo się od siebie różnią.

Czytaj też: Recenzja serialu Dash i Lily – sezon 1
Czytaj też: Recenzja krótkometrażowej animacji If Anything Happens I Love You
Czytaj też: Recenzja serialu Star Trek: Discovery – prawie połowa 3 sezonu już za nami

Na razie jednak pozostaje nam poczekać na pierwsze efekty zmiany aktora, a te zobaczymy zapewne dopiero w przyszłym roku. Obecnie jeszcze nie wiadomo kiedy Mikkelsen wejdzie na plan Fantastycznych Zwierząt 3. Wiadomo tylko, że premiera zaplanowana jest na lat 2022 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News