Reklama

Nowe obudowy Nova Mesh SE TG od BitFenix chwalą się siatką

Nova Mesh SE TG, obudowy Nova Mesh SE TG, BitFenix Nova Mesh SE TG

Firma BitFenix ujawniła właśnie swoją nową obudowę Nova Mesh SE TG w czterech wariantach kolorystycznych. Jesteście ciekawi co oferują?

BitFenix Nova Mesh SE TG

Obudowy Nova Mesh SE TG dostępne w kolorze białym, czarnym, niebiesko-fioletowym i czarno-czerwonym mierzą 380 x 211 x 450 mm i ważą 4,9 kilograma, zapewniając odpowiednią ilość miejsca dla płyt o wielkości do 305 x 244 mm. Po stronie wysokości chłodzenia CPU mowa z kolei o 154 mm, a po długości kart graficznych do 315 cm.

Czytaj też: Plus ma nowe smartfony 5G. Nawet LG Wing doleciał
Czytaj też: Jak działa Intel TEC na AMD Ryzen 9 5950X?
Czytaj też: Oto oficjalna wydajność RTX 3060 Ti

Jak sama nazwa wskazuje, Nova Mesh SE TG dzierży konkretną siatkę, która obejmuje cały panel przedni składający się z dwóch rozmiarów sit. Filtr przeciwpyłowy znalazł się dodatkowo na górze i na dole (pod zasilaczem), a sam proces ich czyszczenia jest ponoć prosty.

Czytaj też: CZ Smart to wyjątkowy nowy zegarek od Citizen
Czytaj też: EVGA wypuszcza karty graficzne chłodzone cieczą
Czytaj też: Zalman wypuszcza obudowę N4 – wygląd to jej największa zaleta

Nova Mesh SE TG posiadają aż cztery zainstalowane wentylatory 120 mm z podświetleniem aRGB. Pod kątem wizualnym będą więc świetnym dodatkiem, pozwalając wyeksponować sprzęt za 4 mm panelem ze szkła hartowanego, w czym pomoże aż 23 mm miejsca na przewody za panelem montażowym dla płyty gównej.

Obudowy oferują dwa sloty na dyski SSD i dwa na HDD, choć tutaj jeden z nich może przyjąć zamiennie jednego SSDka. Nova Mesh SE TG zapewniają dodatkowo miejsce na 240 mm chłodnice na górze i 360 mm z przodu oraz wbudowany kontroler podświetlenia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News