Reklama
aplikuj.pl

Takiej obudowy ITX jeszcze nie było. Oto Meshlicious

Meshlicious, obudowa ITX Meshlicious, ITX Meshlicious

Co powiecie na jedyną w swoim rodzaju obudowę ITX? Takie właśnie dzieło stworzyła firma SSUPD we współpracy z Ncase. Owoce tego? Meshlicious.

Obudowa ITX Meshlicious rewolucjonizuje mały format

Jedno z poniższych zdjęć, czyli dokładnie to, które pokazuje elementy składowe obudowy Meshlicious, jednoznacznie wskazuje, dlaczego ten model jest taki wyjątkowy. W skrócie? Wszystko sprowadza się do możliwości zamontowania aż czterech paneli z siateczki dla jeszcze lepszego przepływu powietrza. Oryginalnie w grę wchodzą jednak 3, a ten czwarty sprowadza się do panelu hartowanego szkła (siateczkowy jest dodatkowo płatny).

Czytaj też: Płyty Asus Z490 przetestowane z procesorem Intel Rocket Lake
Czytaj też: Test myszki MSI Clutch GM41 Lightweight
Czytaj też: Chipsety Intel B460 i H410 bez wsparcia dla nowych procesorów

Meshlicious obsługuje sporo konfiguracji, oferując miejsce na chłodzenie procesorów o wysokości do 72 mm, jak również dwa chłodzenia AIO 120 mm lub jedno o długości 240/280 mm. W kwestii karty graficznej obsłuży te modele o maksymalnie 4-slotowej grubości i wielkości do 320 mm. Po stronie dysków możecie liczyć do czterech miejsc na SSD 2,5 cala i dwóch na 3,5-calowe HDDki.

Czytaj też: Kiedy dokładnie zadebiutuje RTX 3060?
Czytaj też: Białe wersje DDR4 XTREEM i SSD Delta Max od TeamGroup
Czytaj też:
Szalenie mały dysk SSD. Oto Colorful SL500 Mini SSD

Wszystko to zamknięte w obudowie o wymiarach 360 mm x 245 mm x 166,4 mm i ogólnej pojemności 14,67 litra. Meshlicious będzie dostępny w matowej czerni w przedsprzedaży od 9 lutego 2021 roku w cenie 119 dolarów, a jego akcesoria będą dostępne w połowie marca. Meshlicious w wersji bez czwartego panelu szklanego, a z siatkowanym zostanie wydane w maju w kolorze czarno-białym za 129$ (via TechPowerUp).