W oczekiwaniu na Fallouta 76 możecie odpowiednio przygotować swój gamingowy sprzęt tak, aby godnie przyjął dzieło Bethesdy. Okazję ku temu daje Wam NZXT, a dokładnie limitowana edycja obudowy H700 Nuka-Cola.

To nie pierwszy raz, kiedy NZXT chce wkraść się w łaski oddanych uniwersum fanów. Ponownie firma wzięła na warsztat swoje oczko w głowie, czyli model H700, którego w „czystej formie” dorwiecie już za około 600. To ponad dwukrotnie mniej, niż za edycję H700 Nuka-Cola, która została wyceniona na 299,90$, ale sam design jest jednak tego wart. Zwłaszcza że otrzymujecie przecież jedną z najlepszych obudów od tego producenta. Myślą przewodnią w tym projekcie jest jedno z najbardziej charakterystycznych produktów, czyli Nuka-Cola. Osobiście nie pogardziłbym solidnym art-workiem z pancerzem wspomaganym w roli głównej, ale wszystkiego mieć nie można, co nie?

Wraz z zakupem H700 Nuka-Cola możecie mieć jednak coś więcej. W porównaniu do tradycyjnej wersji H700 klienci otrzymają unikalny panel wyjść z podświetleniem, przystosowany system zarządzania okablowaniem, specjalny styl „postarzający” farbę, podświetlane logo NZXT na osłonie zasilacza i losową figurkę vault-boya. Wszyscy chętni mogą dopiąć całość za pomocą oddzielnie sprzedawanej osłony na płytę główną za 49,90$. Jednak wyłącznie tą autorstwa NZXT, a dokładnie modelu N7 Z370. Jeśli jesteście zainteresowani, to musicie się śpieszyć, ponieważ obudowa powstanie wyłącznie w nakładzie 2000 egzemplarzy, a osłona na płytę – 400.

Źródło: NZXT via TechPowerUp
Zdjęcia: NZXT via TechPowerUp

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!