Reklama

Nowa obudowa SilverStone FARA H1 M stawia na siateczki

Nowa obudowa SilverStone FARA H1 M, Nowa obudowa SilverStone, FARA H1 M, obudowa SilverStone FARA H1 M, SilverStone FARA H1 M,

Ceny jeszcze nie znamy, ale wszystkie inne szczegóły mam już pod ręką. Sprawdźcie co oferuje nowa obudowa SilverStone FARA H1 M.

Obudowa SilverStone FARA H1 M

Firma SilverStone ujawniła właśnie obudowę FARA H1 M, czyli skrzynkę typu Micro-ATX, która (jak zauważa TechPowerUp) ma wiele wspólnego z językiem projektowania modelu ATX FARA B1 sprzed dwóch lat. Wyróżnia ją jednak przewiewny przedni panel z cienką stalową siatką zewnętrzną i solidną sześciokątną wewnętrzną kratką.

Czytaj też: AMD Threadripper 5000 z 16 rdzeniami?
Czytaj też: Aorus GeForce RTX 3080 Master z dodatkowym złączem zasilania
Czytaj też: Abkoncore T750G SYNC to ciekawa obudowa Full Tower

Ta nowa obudowa SilverStone o wymiarach 210 x 392 x 366 mm ze stali SECCma konwencjonalny układ z podziałem na „piwnicę” dla zasilacza i dysków oraz główną część na płytę główną w formacie Micro-ATX. Ta komora, ukrywająca się za panelem z hartowanego szkła pomieści karty graficzne o długości do 32 cm i chłodzenie procesora o wysokości do 16 cm.

Opcje pamięci masowej obejmują dwie 3,5-calowe wnęki, z których każda może też pomieścić 2,5 calowe dyski, dla których przewidziano również dwa dodatkowe mocowania.

Czytaj też: HDR10+ Adaptive Samsunga załatwi problem z oświetleniem
Czytaj też: Ten komunikator zbiera najwięcej danych o użytkownikach
Czytaj też:
Nowe chłodzenie wodne Dynatron L15 pełne niewiadomych

Opcje wentylacji obejmują dwa miejsca na przednim panelu (140/120 mm), dwa górne 120 mm i jeden 120 mm na tyle. Wzdłuż przedniego panelu można zamontować radiator o wymiarach 240 mm x 120 mm, a wyjścia na panelu przednim sprowadzają się do portu USB 3.0, dwóch USB 2.0/1.1 i duetu jack 3,5mm na mikrofon i słuchawki.