WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowa obudowa SilverStone FARA H1 M stawia na siateczki

Nowa obudowa SilverStone FARA H1 M stawia na siateczki

Ceny jeszcze nie znamy, ale wszystkie inne szczegóły mam już pod ręką. Sprawdźcie co oferuje nowa obudowa SilverStone FARA H1 M.

Obudowa SilverStone FARA H1 M

Firma SilverStone ujawniła właśnie obudowę FARA H1 M, czyli skrzynkę typu Micro-ATX, która (jak zauważa TechPowerUp) ma wiele wspólnego z językiem projektowania modelu ATX FARA B1 sprzed dwóch lat. Wyróżnia ją jednak przewiewny przedni panel z cienką stalową siatką zewnętrzną i solidną sześciokątną wewnętrzną kratką.

Czytaj też: AMD Threadripper 5000 z 16 rdzeniami?
Czytaj też: Aorus GeForce RTX 3080 Master z dodatkowym złączem zasilania
Czytaj też: Abkoncore T750G SYNC to ciekawa obudowa Full Tower

Ta nowa obudowa SilverStone o wymiarach 210 x 392 x 366 mm ze stali SECCma konwencjonalny układ z podziałem na „piwnicę” dla zasilacza i dysków oraz główną część na płytę główną w formacie Micro-ATX. Ta komora, ukrywająca się za panelem z hartowanego szkła pomieści karty graficzne o długości do 32 cm i chłodzenie procesora o wysokości do 16 cm.

Opcje pamięci masowej obejmują dwie 3,5-calowe wnęki, z których każda może też pomieścić 2,5 calowe dyski, dla których przewidziano również dwa dodatkowe mocowania.

Czytaj też: HDR10+ Adaptive Samsunga załatwi problem z oświetleniem
Czytaj też: Ten komunikator zbiera najwięcej danych o użytkownikach
Czytaj też:
Nowe chłodzenie wodne Dynatron L15 pełne niewiadomych

Opcje wentylacji obejmują dwa miejsca na przednim panelu (140/120 mm), dwa górne 120 mm i jeden 120 mm na tyle. Wzdłuż przedniego panelu można zamontować radiator o wymiarach 240 mm x 120 mm, a wyjścia na panelu przednim sprowadzają się do portu USB 3.0, dwóch USB 2.0/1.1 i duetu jack 3,5mm na mikrofon i słuchawki.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News