WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Od kiedy będzie można kupić Intel Core i9-9900KS?

Intel ogłosił właśnie szczegółowe informacje na temat procesora i9-9900KS. Wśród nich najważniejsza jest dostępność. CPU trafi do sprzedaży już 30 października.

Warto jednak pamiętać, że procesor w edycji specjalnej będzie dostępny tylko przez ograniczony czas. i9-9900KS ma odblokowany mnożnik, osiem rdzeni i szesnaście wątków. Bazowa częstotliwość to 4,0 GHz a TDP wynosi 127 W.

Intel podniósł poprzeczkę w dziedzinie gier komputerowych dzięki nowemu procesorowi Intel Core i9-9900KS Special Edition. Oparty na architekturze 9. generacji, Intel Core i9-9900K to najlepszy na świecie procesor dla graczy, teraz dodatkowo usprawniony i ulepszony, stworzony specjalnie dla ekstremalnego gamingu i wymagających fanów gier, którzy chcą jak najwyższej wydajności. Ten procesor stanowi kolejny kamień milowy innowacji dla Intela, idąc w ślady zeszłorocznej edycji limitowanej Intel Core i7-8086K 8. generacji.

Frank Soqui, wiceprezes i dyrektor generalny Desktop, Workstation i Channel Group Intela

Z nowej konstrukcji z pewnością skorzystają gracze oraz entuzjaści podkręcania. Jeśli więc kupujecie dosyć drogi nowy komputer to warto zastanowić się nad wyborem tego procesora.

ŹRÓDŁO: Materiały prasowe