Reklama
aplikuj.pl

Niesamowite odkrycia w Wiedźmin 3 Next-gen!

wiedźmin 3

Gracze przeszukują od kilku dni Wiedźmin 3 Next-gen. Co już teraz udało się znaleźć? Twórcy poświęcili wiele czasu na dodanie dialogów czy poprawki mechanik, które nie działały poprawnie.

Wiedźmin 3 Next-gen pełen niespodzianek

Wiedźmin 3 w wersji przeznaczonej na aktualną generację konsol oraz PC skrywa wiele niespodzianek. Czasem są to miłe rzeczy, jak ładniejsza grafika, a czasem niemiłe, jak fatalna optymalizacja produkcji. Dziś jednak spojrzymy na szczegóły, które dostrzegą najwięksi fani serii.

Czytaj też: Początek roku spędzicie z PlayStation

Są takie gry, które znamy lepiej, niż inne. Sam znam na tyle dobrze Cyberpunk 2077, że gdyby gdzieś zmienił się dialog, to prawdopodobnie zwróciłbym na to uwagę. Jednym z takich świrów jest też youtuber o nicku xLetalis. Gracz ten specjalizuje się się w Wiedźmin 3 Dziki Gon i rzeczy, które znajduje w grze sprawiają, że nową wersję gry można tylko bardziej docenić (przymykając oko na to, że muszą powstawać mody na wydajność gry).

Autor powyższych nagrań zwraca uwagę na masę detali ulepszonych przez CD Projekt RED. Okazuje się, że zmieniły się nawet niektóre sceny. Jeden z dialogów dotychczas kończył się zakończeniem rozmowy, a teraz widzimy dodatkowe ujęcie na pocałunek Geralta i Yennefer. Naprawiono również dialogi z jednym z kowali, który może nam opowiedzieć historie na temat danej broni.