Reklama
aplikuj.pl

Początek roku spędzicie z PlayStation

playstation

Sony przypomniało graczom, co ich czeka w 2023 roku. Potwierdzone daty wydań już teraz sprawiają, że możemy spodziewać się niezwykle obiecującego okresu.

2023 rokiem PlayStation?

Microsoft przespał poprzedni rok i teraz dopiero będzie dalej opowiadał o swoich grach. Nintendo dalej doskonale sobie radzi. Co z PlayStation? Po kolejnym świetnym roku przyjdzie chyba pora na następne hity.

Czytaj też: Emulator PS4 i PS3 zaliczyły znaczące postępy

Sony uporządkowało swoje wstępne plany na 2023 rok. Już teraz brzmią dobrze, a może być jeszcze lepiej.

24 stycznia tylko na konsolach PlayStation zagramy w Forspoken. 26 stycznia za to pojawi się ulepszony pad DualSense Edge. 10 lutego sprawdzimy Hogwarts Legacy (choć gracze Xbox też dostaną grę). 22 luty spędzimy za to w wirtualnej rzeczywistości. Co dalej? W 2023 dostaniemy także Marvel’s Spider-Man 2.

To jednak tylko wstępne zapowiedzi, a rok może być jeszcze lepszy! Może wróżę ze szklanej kuli, ale pamiętajmy o tym, że HBO w styczniu wyda serial The Last of Us. Czy jeśli będzie on sukcesem to ujawnienie długo zapowiadanego sieciowego The Last of Us Factions nie będzie kwestią czasu?

Xbox też jednak będzie miał swoją „bombę” w 2023 roku. Bethesda na pierwszą połowę przyszłego roku planuje premierę Starfield, który na konsolach będzie dostępny tylko u zielonych.