Reklama
aplikuj.pl

Odkryjcie kolejną wieżę na magnetycznej północy w Teslagrad 2!

teslagrad 2

Teslagrad 2 trafiło do sprzedaży! Niespodziewana premiera udanej produkcji niezależnej będzie teraz walczyła o miejsce w kalendarzu graczy. Dacie jej szansę czy nagraliście się w pierwszą część?

Co czeka w Teslagrad 2?

Młoda teslamancerka Lumina jest zdana na własne siły, gdy jej statek powietrzny rozbija się w Wyrmheimie, odległej i zdradliwej krainie na północy. Rozpocznij niebezpieczną przygodę, badając opuszczoną wieżę górującą nad doliną fiordów, aby sprowadzić Luminę do jej domu i rodziny. Wykorzystuj moce elektromagnetyczne, aby przetrwać zagrożenia, które czyhają w dzikiej i nieokiełznanej krainie. Broń się przed grasującymi Wikingami, staw czoła przerażającym bestiom inspirowanym mitologią nordycką i zwyciężaj wielkich bossów! W miarę postępów w podróży będziesz odkrywać nowe umiejętności i sprzęt potrzebny do poznania tajemnic tej krainy i zagłębienia się w mroczną przeszłość przodków Luminy.

Czytaj też: Na pewno cieszycie się na nową ofertę premium w Call of Duty…

Teslagrad 2 jest kontynuacją ogromnie popularnej gry opartej na prawach fizyki, w której kluczem do przetrwania są siły elektromagnetyczne. Dzięki ulepszonej grafice, większemu rozmiarowi świata i nowym narzędziom do rozwiązywania zagadek platformówka logiczna Teslagrad 2 zapewnia zupełnie nowe i wciągające doznania!

Czytaj też: Wspaniały zwiastun premierowy Dead Island 2 przed piątkową premierą

Twórcy wymieniają następujące cechy Teslagrad 2:

  • Scandinavia spotyka się z Metroidvanią. Pierwsza na świecie Scandivania – pełen rozmachu steam punk łączy się z nordyckimi klimatami, a towarzyszy temu orkiestrowa ścieżka dźwiękowa inspirowana nordyckimi melodiami ludowymi i muzyką elektroniczną.
  • Odkrywaj świat obfitujący w atrakcje. Poznawaj przepiękne, ręcznie malowane środowisko 2D, osadzone w dzikim i spustoszonym świecie, pełnym ukrytych przedmiotów, tajemnic i legend.
  • Magnetyzująca rozgrywka. Sprawdź swoje umiejętności logicznego myślenia, rozwiązując zagadki oparte na rzeczywistych zjawiskach elektromagnetycznych i poznaj nową technikę skręcania przy użyciu zakrzywionych magnesów.
  • Opanuj umiejętność płynnego ruchu. Doskonal stare i nowe umiejętności i używaj ich, aby szybko i zręcznie poruszać się po świecie, jak szybkie przyspieszanie, ślizganie się i magnetyzowanie, aby uzyskać dodatkową dynamikę.
  • Wielkie bitwy z bossami. Wykorzystuj swoje zdolności, aby wygrywać walki z bossami, co odblokowuje nowe umiejętności i kolejne tereny do odkrycia.
  • Wizualna narracja. W grze Teslagrad 2 akcja rozwija się dokładnie poprzez to, co widzisz – bez tekstu, lektora czy ekranów ładowania, które przerywają rozgrywkę.