Reklama
aplikuj.pl

Tak wygląda odświeżone BMW X2. Uchwycono je bez kamuflażu

odświeżone BMW X2 2021 prototyp

BMW X2 czeka odświeżenie albo na początku następnego, albo jeszcze w tym roku. Dziś zobaczyliśmy to cacko po liftingu w testach bez żadnego kamuflażu.

Jeśli zastanawiacie się, jak odświeżone BMW X2 będzie wyglądać, to fotografom szpiegowskim udało się cyknąć fotki prototypowi w Niemczech. Te potwierdzają, że większość nadwozia X2 pozostanie taka sama, więc nie liczcie na wielkie aktualizacje z wyglądem. Te są tradycyjne i sprowadzają się do zauważalnych, ale delikatnych zmian na konsolach i światłach.

Chociaż przedni zderzak tuż pod reflektorami ma coś, co wygląda na światłą przeciwmgielne, to tylko naklejki. Najpewniej odświeżone BMW X2 na 2021 rok modelowy będzie bardzo, ale to bardzo podobne do hybrydowego BMW X2 2021.

Czytaj też: Przysłuchajcie się silnikowi w nowym BMW M4 Competition

Jak podaje serwis Motor1, X2 może po raz pierwszy zostać wyposażony w system informacyjno-rozrywkowy iDrive z ekranem dotykowym. Jest również prawdopodobne, że pojawią się nowe systemy bezpieczeństwa i wsparcia dla kierowcy. Oczekuje się też, że układy napędowe zostaną bezpośrednio przeniesione z obecnie sprzedawanego modelu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News