WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Odświeżone Porsche Panamera na zdjęciach szpiegowskich

Odświeżone Porsche Panamera na zdjęciach szpiegowskich

Odświeżone Porsche Panamera jest najwidoczniej naprawdę blisko debiutu, jako że najnowsza seria zdjęć szpiegowskich uchwyciła go w wydaniu praktycznie bez kamuflażu.

Ten przedprodukcyjny prototyp dzierży ciemnozłote felgi i cztery rury wydechowe, a po stronie kamuflażu w grę wchodzą tylko elementy wokół świateł przednich. Te nie ukrywają jednak zbyt wiele, bo tak naprawdę ten lifting Porsche Panamera sprowadza się do niewielkich poprawek stylistycznych.

Z tyłu tylne światła mają praktycznie ten sam kształt, jak w obecnym wariancie, ale teraz otrzymały białą wstawkę na środku. Z kolei układ wydechowy jest podobny do ogólnego wyglądu, który zaklęto w obecnym modelu GTS, ale ten ma zupełnie odmienne wykończenie. Dziwnie wygląda też miejsce, w którym normalnie znajduje się dyfuzor (via Motor1).

Zmiany w układzie napędowym odświeżonej Panamery są nadal tajemnicą, ale plotki wspominały o flagowym wariancie o kryptonimie „Lion”. Ten miałby dzielić podstawowy układ napędowy z Turbo S E-Hybrid, ale zwiększałby moc aż do 820 koni mechanicznych.

Czytaj też: Ultraszybkie ładowanie elektrycznych samochodów jest kwestią czasu

Data debiutu odświeżonego Porsche Panamera wciąż pozostaje tajemnicą, ale nie zdziwimy się, jak z dnia na dzień firma nas po prostu zaskoczy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News