WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Odświeżony Bentley Bentayga uchwycony w obiektywie

Podczas zimowych testów szpiegowscy fotografowie z Auto Express uchwycili, jak będzie wyglądał Bentley Bentayga na 2020 rok.

Wygląda na to, że Bentley Bentayga otrzyma w przyszłym roku subtelny lifting, który dostosuje styl SUVa do najnowszego modelu Continental GT i niedawno wydanego modelu Flying Spur.

Korekty kosmetyczne są więc dość niewielkie i rozciągają się na przerobiony przedni zderzak ze zaktualizowaną płytą poślizgową, nową siatkową osłoną chłodnicy i zmodyfikowany tylny zderzak z nowymi światłami i przerobionymi podwójnymi końcówkami wydechu. Bentley będzie również montować nowe reflektory i większe światła do jazdy dziennej.

Jeśli z kolei mowa o tym, co siedzi wewnątrz, to spodziewamy się, że zaktualizowany model Bentayga zyska na trójstronnym obrotowym panelu deski rozdzielczej.

Po stronie układu napędowego możliwe, że Bentley zastąpi obecnego diesla podwójnie turbodoładowanym 4-litrowym i 48-woltowym (łagodna hybryda) silnikiem wysokoprężny V8 w celu zmniejszenia zużycia paliwa i emisji spalin. Jeśli zostanie przeniesiony do zaktualizowanego modelu prosto z nowego Audi SQ7 (mają te same platformy), zapewni 429 KM i moment obrotowy 900 Nm.

ŹRÓDŁO: Auto Express