Reklama
aplikuj.pl

Odświeżony Ford Fiesta Active na zdjęciach

Odświeżony Ford Fiesta Active zdjęcia, Ford Fiesta Active zdjęcia, Odświeżony Ford Fiesta Active

Latem zeszłego roku zadebiutował Ford Fiesta z łagodną hybrydą, ale dopiero nadchodzi jego lifting. To właśnie odświeżony Ford Fiesta Active został ostatnio uwieczniony na zdjęciach.

Odświeżony Ford Fiesta Active w obiektywie

Na zdjęciach zostało przedstawione wydanie hatchback i to w wersji Active, która zapewnia modelowi nieco więcej prześwitu, plastikowe osłony wokół nadkoli, ulepszenia podwozia, mocniejsze zawieszenie i zwykle też mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu. Ten dokładnie egzemplarz został zakamuflowany wszędzie i to nawet na przedniej konsoli, skąd, choć spogląda na nas lakier, znajdują się fałszywe panele nadwozia.

Odświeżony Ford Fiesta Active w tym momencie jeździł z lekko uchyloną maską, która zrobiła miejsce przewodowi, łączącemu się zapewne z jakimś sprzętem w myśl silnika. Z tyłu ten model nie zmienił się specjalnie, zachowując ten sam mały spojler dachowy i tylne światła, a z przodu dolna kratka wydaje się kompletnie niezmieniona.

Jak to z odświeżeniem bywa, w nadchodzącej Fieście Active nie spodziewamy się większych zmian pod maską, ale układy napędowe mogą doczekać się aktualizacji w myśl wyższej oszczędności paliwa.