Poznajcie odznaki certyfikacyjne zasilaczy od Cybenetics

odznaki certyfikacyjne zasilaczy od Cybenetics, odznaki Cybenetics, oceny Cybenetics

Cybenetics, czyli firma odpowiedzialna za tworzenie nowego systemu oceny serducha każdego komputera ujawniła swoje odznaki certyfikacyjne zasilaczy.

Odznaki certyfikujące Cybenetics

Nowe odznaki Cybenetics znacząco ułatwiają ocenę sprawności i hałasu zasilacza komputera PC podczas podejmowania decyzji o zakupie. W przeciwieństwie do konkurencyjnych usług certyfikacji zasilaczy, wśród których najczęściej spotykaną są plakietki 80 Plus (Bronze, Silver, Gold, Platinium).

Czytaj też: Koparka Ethereum jakich mało! 78 kart RTX 3080 w jednym systemie
Czytaj też: Filmy z TikToka i Instagrama w wynikach wyszukiwania Google
Czytaj też: GeForce RTX 3080 i RTX 3090 Classic od GALAX

Firma Cybenetics do oceny sprawności zasilaczy wykorzystuje nie tylko sprawności przełączania 12 V, ale bierze pod uwagę wydajność poszczególnych domen napięcia, korekcję współczynnika mocy, czy straty mocy, aby jeszcze lepiej oceniać możliwości testowanych zasilaczy. Ocenia też kulturę pracy zasilacza, biorąc pod uwagę pasywne wyciszenie i generowany przez niego hałas.

Czytaj też: Sprzedaż konsol PlayStation 5 przez Sony w pierwszym miesiącu
Czytaj też: Gdzie jest Wasz GeForce RTX 3080? Na pewno nie w tym kontenerze
Czytaj też:
 Nowy dysk FORESEE P800 na M.2 NVMe

Powyżej możecie podejrzeć, jak prezentują się odznaki certyfikacyjne zasilaczy od Cybenetics, które sprowadzają się do oceny Standard, Bronze, Silver, Gold, Platinium, Titan i na Diamond kończąc. Od samego początku swojej działalności Cybenetics przetestowało i certyfikowało ponad 770 modeli zasilaczy i testuje wiele innych.