Ofensywa VR Sony! Te gry PSVR musicie zobaczyć

gry psvr, doom 3 vr

Sony nie zamierza oddawać rynku VR Oculusowi. W ciągu dwóch godzin zapowiedziano masę świetnych produkcji. Oto nowe gry PSVR!

Sony standardowo dla siebie – na raz zapowiada wiele gier PSVR, które potem podbijają serca graczy. Nowe gry PSVR wyglądają tak, że nie wiem, czy każdy wytrzyma z zakupem do PSVR 2.

Doom 3: VR Edition

Stary Doom 3 przerażał ciemnymi pomieszczeniami i czającymi się w mroku istotami. To teraz pomyślcie, że naprawdę przeniesiecie się do świata Dooma! Tylko uwaga na otoczenie, bo zapewne nie raz się wystraszymy.

Song in the Smoke

W Song in the Smoke trafimy za to do czasów prehistorycznych. Ten survival zwraca uwagę dzięki wybranemu przez twórców okresowi historycznemu. No bo pomyślcie, że naprawdę musicie szukać kamieni, które potem oszlifujecie, aby zdobyć dzidę. A tygrys szablozębny w VR nie będzie łatwym celem.

Fracked

Chyba mój faworyt jeśli chodzi o nowe zapowiedzi gier na PSVR. Fracked to przygodowa gra akcji, w której będziemy strzelać, wspinać się czy… zjeżdżać na nartach! Rozgrywa toczyć się będzie w ośnieżonych górach, które zachwycą na PS5. Twórcy już teraz zapowiedzieli, że gra wykorzysta moc nowej konsoli. Gracze z nową generacją zobaczą lepszą płynność, skrócone czasy ładowania oraz lepszą rozdzielczość.

I Expect You to Die 2: The Spy and the Liar 

Druga część kultowej wśród fanów VR gry, to według zapowiedzi – więcej tego samo, ale lepiej! Znów czeka zatem na nas rozgrywka w stylu escape room. Jeśli się nam nie powiedzie – zginiemy!

Zenith: The Last City

MMOJRPG w VR. Nietypowe, prawda? Powstaje coraz więcej gier MMO na gogle VR, a ta ma charakteryzować się anime-grafiką. Twórcy nie chcą również, aby gracze uczyli się dziesiątek zdolności, więc o naszym zwycięstwie naprawdę może przesądzić stan fizyczny naszego ciała.

After the Fall

A na koniec prawdziwa bomba. Najbardziej wyczekiwania gra VR na Steam otrzyma również wersję na PlayStation VR. Twórców możecie kojarzyć z porządnego Arizona Sunshine. Kooperacyjny FPS w mroźnym, postapokalitpycznym świecie zapowiada się wyśmienicie.

Wszystkie zaprezentowane tytuły trafią do sprzedaży w 2021 roku.