WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Oferta Xbox Games With Gold maj 2019 wygląda jak żart

Xbox Games With Gold maj 2019 zostanie zapamiętane jako jedna z najgorszych ofert. W tym miesiącu abonament Microsoftu nie zachwyca.

Microsoft ujawnił w jakie gry będą mogli zagrać posiadacze abonamentu Xbox Games With Gold. Oferta jest bardzo słaba, a gracze nie kryją rozczarowania. To już kolejny przeciętny miesiąc od Microsoftu. Zdaje się, że firma stawia głównie na Xbox Game Pass, który podobno również nie radzi sobie najlepiej.

Czytaj też: The Elder Scrolls: Blades zarabia ogromne pieniądze – przyszłość marki w rynku mobilnym?

Jakie gry otrzymamy zatem w maju, jeśli zdecydujemy się wykupić abonament? Będą to:

  • Marooners
  • The Golf Club 2019
  • Earth Defense Force: Insect Armageddon
  • Comic Jumper

Oferta jest tak wyjątkowa, że niektórzy gracze nawet nie wiedzieli o istnieniu takich gier. Pokazuje to skalę przeciętności tej oferty. Z drugiej strony – gracze i tak raczej zapłacą. A na pewno Ci, którzy chcą grać przez internet, ponieważ opłata jest wymagana do rozgrywki sieciowej. Jeśli chodzi o daty premier – The Golf Club 2019 i Comic Jumper dostepne będą od 16 maja. Earth Defense Force: Insect Armageddon od 1 do 15 maja. Marooners za to będzie dostępne przez cały miesiąc.

Czasem można powiedzieć, że „dobrze, że takie gry trafiły do oferty, bo normalnie bym ich nie kupił”. Cóż, tym razem jednak chyba nikt tak nie powie, bo tytuły nie otrzymały nawet jakichś wybitnych ocen. Marooners ma średnią ocen 56/100, Earth Defense Force: Insect Armageddon – 68/100, Comic Jumper 74/100. Wyróżnia się tutaj na szczęście The Golf Club 2019, który zdobył średnią ocen 80/100. Mamy tu fanów golfa?

Czytaj też: Shovel Knight to gra 3D, nie żartujemy

Źródło: wccftech.com