Reklama

Oto oficjalne nagrania UFO od Marynarki USA

nagrania UFO, UFO Marynarka USA, filmy z UFO, UFO filmy, zdjęcia UFO, oficjalne UFO

Amerykańska Marynarka Wojenna oficjalnie opublikowała trzy filmy, które ukazują UFO w akcji, choć są to materiały, które w ubiegłych latach wyciekły do Internetu.

W ubiegłym roku Marynarka Wojenna potwierdziła ponadto, że te ​​trzy filmy wideo wykonane przez ich pilotów rzeczywiście pokazują UFO. Nie jest to jednak żaden dowód na obecność kosmitów na naszej planecie, a po prostu niezidentyfikowanych obiektów latających, które mogą być m.in. tajemnymi samolotami Rosji, czy Chin.

Poniżej zobaczycie trzy filmy zatytułowane „FLIR.mp4”, „GOFAST.wmv” i „GIMBAL.wmv”. Ich wersje na YouTube pochodzą z oficjalnej strony Freedom of Information Act (FOIA), a więc repozytorium dokumentów wydanych na podstawie prawa federalnego, które zezwala do pełnego lub częściowego ujawnienia informacji rządowych Stanów Zjednoczonych dla opinii publicznej.

W listopadzie 2004 roku piloci myśliwców z Nimitz Carrier Strike Group zauważyli dziwne UFO o owalnym kształcie i „o długości około 12 metrów” – około 160 km od wybrzeża San Diego. Materiał „FLIR” pokazuje to spotkanie.

Następnie w styczniu 2015 roku myśliwiec F/A-18F na wschodnim wybrzeżu USA uchwycił dodatkowe filmy, korzystając z pokładowego systemu Raytheon AN/ASQ-228 Advanced Targeting Forward Looking Infrared (ATFLIR). Mowa o materiale „GIMBAL” i „GOFAST”.

Czytaj też: O tym, jak 60 lat temu pierwszy okręt podwodny okrążył Ziemię

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News