WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Oficjalne zdjęcia nocne Redmi Note 8

Po raz kolejny dyrektor generalny oddziału Redmi firmy Xiaomi, a więc Lu Weibing postanowił ujawnić światu to, na co będzie stać aparaty w Redmi Note 8. Wcześniej ujawnił szczegółowość jego wersji Pro, a więc nie 48 Mpx, a 64 Mpx głównego obiektywu, a teraz pokazał to, co potrafi tańszy model w nocy. 

Czytaj też: Szczegółowe rendery OnePlus 7T z każdej strony

Od dziś możemy być już pewni, że Redmi Note 8 będzie napędzany układem SoC Snapdragon 665, ale to aparatom firma poświęca najwięcej uwagi. Nic dziwnego, bo zestaw tych tylnych będzie składał się z czterech aparatów – 48 Mpx głównego, super szerokokątnego, tego od wykrywania głębi oraz sporą nowinkę, jaką będzie aparat do super-makro. Więcej na ten temat dowiemy się zapewne 29 sierpnia, a więc w dniu prezentacji smartfona.

Wróćmy jednak do samych zdjęć, bo te zostały wykonane dwoma technikami. W przypadku pierwszego wykorzystano tryb Super Night Scene, a w drugim po prostu przeciągnięto czas ekspozycji. Tak świetny efekt uzyskano m.in. ze względu na technologię zdjęć nocnych, która z czterech 1,6 μm pikseli syntezuje sobie jeden.

Czytaj też: Nowe zdjęcia Huawei Mate 30 zaskakują notchem

Źródło: GizChina