WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Oficjalny plakat serialu Wiedźmin i zdjęcia najważniejszych postaci

Dawno już nie mieliśmy do czynienia z jakimikolwiek informacjami na temat serialu Wiedźmin od Netflixa, ale na szczęście przed kilkoma minutami Instagram Henrego Cavilla wypełnił się materiałami. Słusznie, to przecież nie tylko główny bohater serialu, ale też supergwiazda, która może przyciągnąć przed ekrany niezaznajomionych ze źródłem konsumentów.

Czytaj też: Sprawdźcie kiedy zadebiutuje serial Wiedźmin

Na sam początek, oficjalny plakat serialu Wiedźmin. Gdzie ten Geralt patrzy? Mamy nadzieję, że na jakąś królową syren do ubicia, bo ta chyba zajumała mu miecz:

Jednak to nie koniec, bo z kamerą wita się również sam Geralt z wiedźmińskim symbolem wilka:

A tutaj? Zgadnijcie, bo szczerze mówiąc, dopiero jaskółka na środku dała mi jasno do zrozumienia, że to Ciri! Jakaś taka… dziwna:

Na sam koniec ziarno niesnasek pomiędzy graczami Wiedźmina 3, którzy w wojnie “Triss vs Yen” nie raz rozgrywali grę od początku:

Co sądzicie o najważniejszych rolach w serialu Wiedźmin? Dla porównania podrzucam Wam jeszcze fotki samych aktorów bez charakteryzacji (kolejno Cavill, Freya Allan i Anya Cholatra). Na Instagramie już trwa burza co do wyglądu tych postaci “Ciri miała zielone oczy i popielate włosy” – głosi jeden z nieprzychylnych komentarzy.

Czytaj też: Serial Wiedźmin – wiemy kto zagra Yarpena

Źródło: Instagram