Reklama
aplikuj.pl

Oficjalny zwiastun vivo Y73. Co pokazuje render?

Oficjalny zwiastun vivo Y73, zwiastun vivo Y73,

Model vivo Y73 oraz vivo V21e 5G zostały niedawno zauważone w Google Play Console i jak się okazało, różnice między nimi sprowadzają się głównie do odmiennego chipsetu, a także sposobu łączności. My natomiast teraz skupimy się tylko na smartfonie vivo Y73, ponieważ to właśnie on został przedstawiony na najnowszym promocyjnym renderze.

vivo Y73 pozuje na renderze

vivo Y73 dołączy jako podstawowy model do smartfona Y73s zaprezentowanego przez firmę w październiku ubiegłego roku. Najnowszy render został opublikowany na Twitterze, gdzie przedstawia nam jedynie swój tył, który konstrukcją różni się od swojego poprzednika. Mowa tu szczególnie o innej wyspie z aparatami, którą mogliśmy zobaczyć już w modelu vivo X60 oraz X60 Pro.

Czytaj też: Trojany bankowe odkryte w kolejnych aplikacjach na Androida

Nie zdradzono nam nic na temat aparatów, ale mówi się, że vivo Y73 będzie oferować na tyle główny aparat o rozdzielczości 64 Mpx. Obok niego znajdą się jeszcze dwie jednostki oparte na 2-Mpx matrycy, natomiast z przodu model ten otrzyma aparat o rozdzielczości 16 Mpx. To jednak nie wszystko, co wiemy, bo przecieki zdradzają nam jego chipset Helio G95 SoC współpracujący z 8 GB pamięci Ram i 128 GB pamięci wewnętrznej. Nad wszystkim władzę będzie sprawował Android 11 z nakładką graficzną FuntouchOS 11.1

specyfikacja Vivo X60 Pro
vivo X60 Pro

Czytaj też: Twitter Blue oficjalnie potwierdzony. Co zaoferuje płatna subskrypcja?

Jeśli chodzi o jego wyświetlacz, to będzie nim 6,44-calowy panel AMOLED o rozdzielczości FullHD+, którego wyposażono w skaner linii papilarnych. Za zasilenie całości odpowie raczej przeciętna na obecny stan smartfonów na rynku bateria o pojemności 4000 z obsługą ładowania o mocy 33 W.