WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ogłoszone zostały Mistrzostwa Świata Clash of Clans

ESL nawiązało współpracę z Supercell i ogłosiło właśnie Mistrzostwa Świata Clash of Clans. Będą one miały miejsce w marcu 2019 roku.

Zawody będą składały się z sześciu rund prekwalifikacyjnych, które będą otwarte dla wszystkich. Aby wziąć w nich udział wystarczy połączyć się bezpośrednio w grze czy poprzez ESL Play. Jedynie po 4 drużyny z każdej z opcji trafią do comiesięcznych kwalifikacji offline, które będą miały miejsce na ESL Arenie w Katowicach.

Czytaj też: Wsparcie dla Ray Tracingu i DLSS w Metro Exodus i Battlefield V już dostępne

Fabian Scheuermann, wiceprezes ds. relacji produktowych i wydawniczych, EMEA w ESL, mówi:

Jesteśmy podekscytowani, że możemy współpracować z Supercell, aby zapewnić zespołom i fanom z całego świata bezprecedensowe doświadczenie, którego punktem kulminacyjnym będzie turniej podczas jednego z naszych gigantycznych wydarzeń w Niemczech. Wykorzystując nowy format 5v5 oraz innowacyjne mobilne elementy esportu, program ten rozwija konkurencyjną przestrzeń dla społeczności Clash of Clans, aby mogła udowodnić swoje umiejętności i ostatecznie wyłonić zwycięski klan.

Łączna pula nagród wynosi aż 1 milion dolarów, czyli zdecydowanie jest o co walczyć. Mamy nadzieję, że wśród finalistów znajdzie się przynajmniej jedna polska drużyna.

Czytaj też: Rocket League rozwija grę crossplatformową – nowe menu ułatwi wspólną grę

Źródło: Materiały prasowe