Nowe produkcje Marvela – Secret Invasion, Fantastyczna Czwórka i inne

Kolejne filmy w MCU. Co obejrzymy po Avengers: Endgame?

Kevin Feige stojący na czele Marvel Studios zapowiedział podczas Dnia Investora nowości, które pojawią się w świecie Marvela. Oto jakie produkcje dostaniemy w kolejnych latach. Jest tego sporo!

Ogłoszono nowe produkcje Marvela

Zapowiedziano sporo seriali i filmów zdradzając przy okazji kilka szczegółów na ich temat. Jest sporo nowości, a także potwierdzenia doniesień, które już wcześniej pojawiły się w sieci.

Secret Invasion

Serial skupiający się na inwazji Skrulli na Ziemię. Pierwsze plotki na jego temat pojawiły się już na początku roku. Z oficjalnych informacji wiemy, że Samuel L. Jackson powróci do roli Nicka Fury’ego, a Ben Mendelsohn,znów zagra Talosa.

Armor Wars

Serial, którego głównym bohaterem będzie War Mahine, a do roli Jamesa Rhodesa powróci Don Cheadle.

Iron Heart

Serial skupi się na przygodach Riri Williams, genialnej dziewczyny, która w komiksach była następczynią Iron Mana. Zagra ją Dominique Thorne.

Hawkeye

Tutaj też dostaliśmy krótką zapowiedź i nowe zdjęcia. Serial ma zadebiutować na Disney+ w 2021 roku. W rolach głównych pojawi się Jeremy Renner, który powróci do roli Clinta Burtona. Obok niego zaś wystąpi Hailee Steinfeld jako Kate Bishop.

Ms. Marvel

Kamala Khan, nowa bohaterka zawita do MCU wraz z własnym serialem. Wcieli się w nią Imana Vellani. Dostaliśmy nawet krótką zapowiedź wideo z pierwszymi scenami z serialu.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special

Świąteczna odsłona Strażników Galaktyki, za którą odpowie James Gunn.

I am Groot

Serial o Grootcie, w którym poznamy różne, krótkie przygody jednego z najfajniejszych członków Strażników Galaktyki.

Thor: Love and Thunder

Tę produkcję zapowiedziano już dawno, ale poznaliśmy na jej temat nowe szczegóły. Christian Bale znalazł się w obsadzie i wcieli się w złoczyńcę nazywanego Gorr the God Butcher. To kosmita, który potrafi manipulować ciemnością, z której może tworzyć broń, istoty żywe a nawet skrzydła.

Ant-Man i Osa: Quantumania

Tak brzmi oficjalny tytuł kolejnej części Ant-Mana. W obsadzie powrócą Paul Rudd,  Evangeline LillyMichael Douglas i Michelle Pfeiffer. Zobaczymy też nowe twarze, takie jak Jonathan Majors, który wcieli się w złoczyńcę nazywanego Kang i Kathryn Newton, która zagra dorosłą córkę Ant-Mana, Cassie Lang.

Kapitan Marvel 2

Oficjalnie potwierdzono, że za rezyserię odpowie Nia DaCosta. Do głównej roli powróci Brie larson, a Teyonah Parris wcieli się w dorosłą córkę przyjaciółki Carol Danvers – Monikę Rembaeu. W obsadzie znajdzie się też Imana Vellani, która wcieli się w młodą Kamalę Khan czyli Ms. Marvel.

Czytaj też: Zwiastun serialu What If…? – zombie Kapitan Ameryka i Peggy Carter z tarczą
Czytaj też: Zwiastun serialu WandaVision – jest na co czekać!
Czytaj też: Zwiastun serialu Loki dla Disney+. To będzie szalona jazda!

She-Hulk

Tutaj kevin Feige zdradził,. że w tytułową bohaterkę wcieli się tatiana Maslany, ale w produkcji pojawi się też Mark Ruffalo jako Hulk. Do tego zapowiedziano głównego antagonistę, którym jest Abomination, którego znamy z filmu Incredible Hulk, a do tej roli powróci Tim Roth.

Fantastyczna Czwórka

Ogłoszono, że oficjalnie ruszyły już prace nad Fantastyczną Czwórką, za za kamerą stoi Jon Watts.

Czarna Pantera 2

Premierę zapowiedziano na 8 lipca 2022 roku. Ogłoszono zaś, że choć prace trwają, to studio nie chce zastąpić Chadwicka Bosemana w tytułowej roli, nie będzie więc angażu nowego aktora. Jeszcze nie wiemy, jak mają zamiar postąpić twórcy.