WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Stwórzcie swój inteligentny ogródek domowy z Pico

Stwórzcie swój inteligentny ogródek domowy z Pico

Na Kickstarterze sukcesem może pochwalić się coś w stylu inteligentnej doniczki o nazwie Pico, która może być Wasza już za 29$ z planowanymi dostawami już w maju.

Pico ma być solucją dla tych, którzy pragną swojego domowego ogródka, ale którzy mają tendencję do nieumyślnego zabijania swoich roślinek.

Niewielki gadżet mieści się w garści, co jednoznacznie sugeruje, że wielkiego drzewka w nim nie zasadzicie, ale proste roślinki ozdobne, czy zioła już tak.

Czytaj też: Wiedźmińskie zioła nas otaczają! O roślinach z Wieśka w prawdziwym świecie

Ta „inteligentna doniczka” ma kilka ważnych elementów, wśród których znajduje się zbiorniczek wody (wystarcza do 10 dni automatycznego nawadniania) oraz teleskopowe ramię z diodami imitującymi Słońce. Ten duet sprawia, że o roślinkach możemy zapomnieć, a te i tak będą należycie się rozwijać.

Czytaj też: Smartfon i komputer w jednym, czyli Astro Slide 5G

Jedyne co musimy zapewniać naszemu domowemu ogrodowi z Pico, to regularne uzupełnianie zbiorniczka wodnego oraz zasilanie z sieci energetycznej za pośrednictwem USB-C. Poszczególne doniczki można ponadto łączyć ze sobą dla lepszego efektu i oszczędności na przewodach.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News