Reklama
aplikuj.pl

OkazjoWtorek Huaweia na 1 czerwca. Zgarnijcie słuchawki, głośnik i router po przecenie

OkazjoWtorek Huaweia na 1 czerwca, OkazjoWtorek Huaweia

Chociaż dziś 1 czerwca, a w każdym z nas jest trochę z dziecka, to dzisiejszy OkazjoWtorek Huaweia nie skupia się na tym święcie, pielęgnując po prostu dalej tradycje producenta co do regularnych, wtorkowych promocji.

Dla przypomnienia, OkazjoWtorki to cykliczna oferta w sklepie internetowym huawei.pl, gdzie co wtorek na klientów czekają atrakcyjne promocje cenowe na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity ekskluzywnie dla oficjalnego sklepu producenta. Innymi słowy, warto trzymać rękę na pulsie, o ile polujecie akurat na coś od Huaweia w przecenie. Tym razem zadowoleni powinni być przede wszystkim melomani.

Czytaj też: Huawei.pl to więcej niż sklep internetowy pełen promocji

W ramach dzisiejszego OkazjoWtorku Huawei przygotował trzy produkty, które będą dostępne w przecenie w nieokreślonych okienkach czasowych od 9:00 do 19:00. Gdyby tego było mało, przysługuje Wam darmowa, szybka dostawa i 15 dni na zwrot. Każdy sprzęt będzie dodatkowo ograniczony do 40 egzemplarzy, więc musicie się śpieszyć, żeby zgarnąć:

  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3 – 249 zl
  • Router Huawei WS318n – 39 zł 
  • Głośnik Huawei Mini Speaker – 59 zł

Czerwcowy OkazjoWtorek Huaweia

Czytaj też: Pojawił się nowy wariant Huawei Mate 40 Pro Plus

To trio, to wręcz stali bywalcy OkazjoWtorków Huaweia, a my osobiście możemy wydać tylko werdykt polecenia w przypadku słuchawek. Te przetestowaliśmy bowiem przed dwoma laty, kiedy to ich cena sięgała 700 złotych i wtedy doszliśmy do wniosku, że trudno zarzucić Huaweiowi, że do swoich AirPodsów 3 podszedł po macoszemu. Mam nawet wrażenie (pomijając kwestię designu), że stworzył świetny gadżet dla swoich klientów, którzy zakochali się w jego smartfonach. Na wyróżnienie w przypadku tego modelu zasługuje możliwość bezprzewodowego ładowania za sprawą flagowców Huaweia, szybkiej technologii parowania, czy dwukanałowej transmisji. 

Czytaj też: Zdjęcia Huawei P50 Pro+ ujawniają szereg funkcji smartfona

Z kolei głośnik Huawei Mini Speaker jest przyjemnym (na papierze) małym głośnikiem Bluetooth, którego charakteryzuje minimalistyczny design i moc rzędu 3 W. W przypadku routera Huawei WS318n ten od początku był reklamowany, jako urządzenie stawiające na jakość i bezpieczeństwo i choć w cenie 79 złotych (tyle kosztował w dniu premiery) na wiele liczyć nie można w przypadku routerów, to dwie 5 dBi antety mogą Was przekonać do zakupu.