Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia Huawei P50 Pro+ ujawniają szereg funkcji smartfona

Huawei P50 Pro+, P50 Pro+, specyfikacja Huawei P50 Pro+, premiera Huawei P50 Pro+

W sieci pojawił się render ukazujący najbardziej zaawansowanego członka serii Huawei P50, a jest nim Huawei P50 Pro+. Zobaczcie sami, jak prezentuje się nadchodzący flagowiec marki.

Huawei P50 Pro+ może zachwycić swoimi aparatami

Huawei P50 Pro+ będzie wyróżniać się swoimi pięcioma obiektywami na tyle, a to oznacza, że będzie pierwszym smartfonem tej firmy z tak dużą ilością aparatów. Wśród tych pięciu modułów z pewnością jeden z nich będzie rozwiązaniem peryskopowym, drugi obiektywem z myślą o zdjęciach makro, a trzeci czujnikiem do wykrywania głębi. Oprócz tego na renderze możemy dostrzec logo specjalizującej się w aparatach firmy Leica.

Czytaj też: Spójrzcie na render Sharp Aquos R6

Specyfikacja Huawei P50 Pro+

Debiutujący ponoć 17 czerwca smartfon ma być zasilany przez układ Kirin 9000 współpracujący z 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci masowej, a pojemność jego baterii ma wynieść 4800 mAh. Całość będzie działać pod władzą systemu Harmony OS 2.0, którego to będziemy podziwiać przez wyświetlacz odświeżany coraz popularniejszą częstotliwością 120 razy na sekundę. Jednak ten nasz dotyk będzie już sprawdzał aż 300 razy na sekundę.

Czytaj też: Nowy budżetowy Honor Tablet X7 już oficjalnie

Według plotek główny aparat Huawei P50 Pro+ otrzyma 1-calową matrycę Sony IMX800, a także funkcję 200-krotnego zoomu cyfrowego. Mówi się także o płynnym obiektywie, którego zadaniem jest zmiana krzywizny soczewki i przesunięcie punktu ostrości. Oznacza to tyle, że teleobiektyw będzie jednocześnie pełnił funkcję obiektywu makro.