Reklama

Nadajcie swojemu życiu brzmienia z nowym OkazjoWTORKIEM Huaweia

OkazjoWTORKIEM Huaweia

Jeśli zastanawialiście się, co 13 kwietnia przyniesie OkazjoWTOREK Huaweia, to dłużej zastanawiać się już nie musicie.

Przeceny z OkazjoWTORKIEM Huaweia

Tym razem promocje trwają od 9:00 do 21:00 i są ograniczone zarówno czasowo, jak i nakładowo. Będą bowiem pojawiać się w różnej kolejności dokładnie co cztery godziny. Oznacza to tyle, że pierwszy produkt zostanie przeceniony od 9 do 13, drugi od 13-17, a ostatni w godzinach 17:00-21:00.

W ramach tego OkazjoWTORKU (13.04) możecie zgarnąć Huawei FreeBuds 3 w cenie 199 zł, adapter Huawei MateDoc 2 za 199 zł oraz głośnik Huawei Sound X w cenie 899 zł. Jednak musicie się wstrzelić nie tylko w odpowiednią godzinę, ale też być szybszym od innych, bo nakład został ograniczony do 30 egzemplarzy każdego produktu.

Na sam koniec podrzucę Wam nasz test słuchawek Huawei FreeBuds 3 i głośnika Huawei Sound X. Przypomnę też, że przeceny są srogie, jako że FreeBuds 3 kosztują w sklepie Huawei 599 zł, głośnik całe 1299 zł, a stacja dokująca 249 zł.

OkazjoWTORKI

OkazjoWtorki to cykliczna oferta w sklepie internetowym huawei.pl, gdzie co wtorek na klientów będą czekać atrakcyjne promocje cenowe na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity (dostępne wyłącznie w tym dniu na huawei.pl).