Reklama

Czy nowa okładka Cyberpunk 2077 jest prawdziwa?

cyberpunk 2077

W sieci pojawiła się nowa grafika, która miałaby przedstawiać Cyberpunk 2077 w wersji 1.5 Czy obrazek, który krąży po sieci może być prawdziwy?

Czekamy na Cyberpunk 2077 1.5

Od dawna nie było aktualizacji do Cyberpunk 2077. Nie oznacza, to jednak, że gra została porzucona! CD Projekt RED ma ciężko pracować nad zmianami i to deweloperzy zdecydowali o tym, że łatkę trzeba jeszcze doszlifować, dlatego od dłuższego czasu nie było aktualizacji. Biorąc pod uwagę, to że w tytule CD Projekt RED bawi się codziennie równocześnie nawet 20 tysięcy osób – ekipa deweloperska może spokojnie pracować i nie obawiać się, że czas świetności gry przeminie. Cyberpunk 2077 utrzymuje bardzo wysokie wyniki w kwestii tego, ile osób w niego gra.

Czytaj też: Death Stranding Director’s Cut na PC z drobną opłatą

Niedawno pojawił się nowy przeciek dotyczący tego, czego się spodziewać w najnowszej wersji gry. Ciężko potwierdzić autentyczność informacji, ale wiedźcie, że mówi się, iż patch 1.5 ma wprowadzić:

 • stylistów, którzy zmienią wygląda V
 • minigry w całym mieście
 • działający w czasie rzeczywistym system metra
 • więcej mieszkań dla V
 • nowe zadania
 • otwarcie przejść w Night City, które były dotychczas zamknięte

Informator opowiada również o tym, iż CD Projekt RED planuje w przyszłości dodać:

 • system taksówek
 • interaktywne reklamy
 • rozbudować Pacifikę
 • dodać nowe aktywności w megablokach
 • aktywować pościgi policyjne
 • rozbudować sztuczną inteligencję NPC

Okładka Cyberpunk 2077 na PS5

O ile na poprzednie informacje musicie patrzeć z przymrużeniem oka do czasu, aż poznamy szczegóły nt. łatki, o tyle informacje o nowej okładce gry zdają się być prawdziwe.

https://twitter.com/PlaystationSize/status/1487709851505602562?s=20&t=bh4A9pPR931W5Vp9_lgnYw

Konto na Twitterze, które ją udostępniło zajmuje się na co dzień wyciąganiem informacji ze sklepu Sony. Dzięki ich działaniom zawsze dowiadujemy się wcześniej, jak będzie wyglądać grafika nadchodzącej gry, ile tytuł waży oraz kiedy rozpocznie się przedpremierowe pobieranie.

Czytaj też: Czym jest Call of Duty Warzone 2?

Sama grafika również wygląda na profesjonalną i nie znalazłem żadnej fanowskiej grafiki przedstawiającej damską V w taki sposób. Całość wygląda tak dobrze, że byłbym bardzo zdziwiony, gdyby to nie była praca kogoś z CD Projekt RED. Gracze już teraz starają się sprawdzić, jak grafika prezentowałaby się na pudełku, w skrócie – idealnie.

O grafikę został również nie raz zapytany Paweł Sasko, czyli Quest Director z CD Projekt RED, który streamuje Cyberpunk 2077 na Twitchu. Przyznał on, że grafikę widział, ale nie może udzielić na ten temat komentarza. Niektórzy uznali to za potwierdzenie autentyczności grafiki, ponieważ gdyby to był fanowski obraz – deweloper mógłby o nim swobodnie rozmawiać. Pamiętajmy jednak, że nie znamy umowy, która zabrania deweloperom rozmawiania o grze, więc być może twórca zadań był zobowiązany odpowiedzieć w takowy sposób.