Reklama
aplikuj.pl

Okładka F1 22 bez Hamiltona. EA opowiada o Miami Grand Prix

f1 22

Nowe informacje na temat nadchodzącego F1 22! Tytuł ma zaoferować jeszcze lepszą fizykę, niż ostatnio, a na graczy czekać będą wyzwania na nowym torze.

F1 22 na Florydzie

W tym roku Formula 1 po raz pierwszy odwiedzi słoneczną Florydę i gracze również mogą tam być dzięki grze F1 22 od EA SPORTS, które trafi na Xbox, PlayStation i PC już 1 lipca.

Położona w samym centrum miasta nowa trasa Miami International Autodrome to 19 zakrętów, trzy strefy DRS i długa prosta startowa dająca wiele okazji do wyprzedzania rywali. F1 22 to nowe modele jazdy, fizyki i zużycia opon, co w połączeniu z tegorocznymi zmianami przepisów sprawia, że wyścigi będą jeszcze bardziej zacięte i ekscytujące.

Czytaj też: Forza Motorsport 8 jednak nie taka nextgenowa?

Dla uczczenia pierwszego wyścigu Miami Grand Prix EA połączyło siły z lokalnym artystą i twórcą graffiti o pseudonimie Abstrk, który stworzył wyjątkowe przedmioty z motywami Miami dla każdego, kto przed 16 maja złoży zamówienie przedpremierowe na Edycję Mistrzów F1 22. Poza niesamowitym malowaniem bolidu gracze otrzymają też ubrania, które mogą założyć w nowym centrum F1 Life. To w pełni kontrolowane przez graczy miejsce, w którym możesz się popisywać swoją kolekcją supersamochodów, dzieł sztuki, mebli i innych cennych przedmiotów.

Okładki F1 22

Od kilku lat na okładce F1 znaleźć mogliśmy Lewisa Hamiltona. Tym razem kierowca pojawia się tylko na specjalnym wydaniu gry, a podstawowa wersja produkcji jest go pozbawiona. Gracze na okładce znajdą Charlesa Leclerka oraz Lando Norrisa z McLarena i George’a Russella z Mercedesa. Możliwe jest także zamówienie przedpremierowo Edycji Mistrzów celebrującej czterech mistrzów świata biorących udział w tegorocznej rywalizacji: Lewisa Hamiltona, Sebastiana Vettela, Fernando Alonso i aktualnego obrońcy tytułu, Maxa Verstappena.

Czytaj też: PlayStation Now maj 2022 – co zagramy, gdy usługa będzie w Polsce?

W Edycji Mistrzów gracze otrzymają dodatkowo:

  • dostęp do F1 22 3 dni przed premierą
  • pakiet zawartości z motywem Miami
  • nowe ikony w trybie Mój zespół
  • 18 000 PitCoinów
  • kopię gry działającą zarówno na PlayStation 4 i PlayStation 5

Warto tutaj dodać, że w przypadku poprzedniej odsłony F1, niewydawanej jeszcze przez EA, gracze mogli kupić tytuł na PlayStation 4 i za darmo otrzymać wersję na PlayStation 5.