Reklama

OnePlus 8 zadebiutuje za miesiąc. Niektórzy już go używają

OnePlus 8 data premiery

Poznaliśmy datę premiery nowych smartfonów OnePlus 8. Zabójca flagowców powróci w przynajmniej dwóch wariantach, ale mówi się też o dodatkowym wariancie Lite. Szczęśliwcy, tacy jak Robert Downey Jr, mogą go już używać.

Koniec z wysuwanym aparatem

Pewną rzeczą w temacie OnePlus 8 jest brak wysuwanego aparatu z góry obudowy. Już grafika promująca premierę smartfonu pokazuje, że przedni aparat zostanie umieszczony w otworze znajdującym się w lewym, górnym rogu ekranu.

Sam ekran będzie miał przekątną 6,5 cala w wariancie podstawowym oraz 6,65 cala w wariancie Pro.

Jeśli chodzi o pozostałe aparaty, to możemy spodziewać się trzech aparatów w OnePlus 8 oraz czterech wspieranym przez czujnik ToF w OnePlus 8 Pro.

W końcu OnePlus z bezprzewodowym ładowaniem

W końcu OnePlus ma zaoferować możliwość bezprzewodowego ładowania akumulatora. Jeśli nie pamiętacie, firma do tej pory wzbraniała się przed tą funkcją argumentując to tym, że bezprzewodowe ładowanie jest zbyt wolne. Aktualnie technologia jest na tyle rozwinięta, że OnePlus może się skusić na dodanie do swojego smartfonu ładowani indukcyjnego.

Zobacz też: Samsung Galaxy A11 to budżetowy smartfon z nowoczesnym zacięciem

OnePlus 8 w wersji Lite?

Pojawiają się też doniesienia o możliwym debiucie odchudzonego wariantu OnePlus 8 w wersji Lite. Smartfon ma oferować 90 Hz ekran AMOLED i nowy układ MediaTek Teana 1000. Byłby to również jedyny z nowych smartfonów OnePlus pozbawiony modemu sieci 5G.

Premiera 15 kwietnia, ale niektórzy już korzystają OnePlusa 8

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią smartfony OnePlus 8 zadebiutują 15 kwietnia. Zapewne będzie to jeszcze premiera online, bez udziału publiczności.

A jak możecie zobaczyć poniżej, Rober Downey Jr ma już możliwość korzystania z OnePlusa 8.