WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

OnePlus Band to kolejna niedroga opaska na rynku

OnePlus Band to kolejna niedroga opaska na rynku

OnePlus Band dołącza do coraz szerszej oferty produktowej OnePlusa. To bardzo ładna i solidne wyposażona oferta sportowa.

OnePlus Band, czyli opaska w końcu w ofercie OnePlusa

OnePlus Band premiera

Pamiętam jak kilka lat temu pojawiały się kolejne doniesienia o tym, że OnePlus zacznie produkować coś innego niż tylko flagowe smartfony. A to zegarek, a to OnePlus Lite… Plotkom nie było końca, a ostatecznie to dopiero w 2020 roku firma wyszła poza segment flagowych smartfonów.

Czytaj też: Kiedy oficjalnie zadebiutuje Honor V40 5G?

Teraz do oferty dołącza opaska OnePlus Band. Urządzenie oferuje kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 1,1 cala i rozdzielczości 126 x 294 piksele. Można na nim ustawić jedną z 37 dostępnych tarcz, ale w jednym momencie na urządzeniu można przechowywać tylko 5 z nich.

Wyposażenie jest w zasadzie standardowe dla opaski sportowej. Mamy tu synchronizację powiadomień, sterowanie muzyką w smartfonie, 12 różnych typów treningu w ramach śledzenia aktywności, akcelerometr, krokomierz, pomiar jakości snu oraz pulsometr z funkcją pomiaru saturacji krwi (SpO2).

Czytaj też: Oto Redmi Note 9T 5G – sieć 5G na obu kartach SIM

W tej cenie OnePlus Band będzie mocną konkurencją dla Mi Banda

OnePlus Band premiera

Opaska OnePlus Band została zamknięta w lekkiej obudowie o masie 22,6 grama, która jest wodoszczelna zgodnie z normą IP68. Urządzenie zostało wycenione na 2 499 rupii, czyli ok 35 euro, a za dodatkowe 5,50 euro dostępne będą wymiennie paski.

Czytaj też: Pionierzy powrócili z nowym modelem słuchawek Earin A-3

Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie ruszy sprzedaż OnePlus Band.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News