Reklama

OnePlus Band to kolejna niedroga opaska na rynku

OnePlus Band premiera

OnePlus Band dołącza do coraz szerszej oferty produktowej OnePlusa. To bardzo ładna i solidne wyposażona oferta sportowa.

OnePlus Band, czyli opaska w końcu w ofercie OnePlusa

OnePlus Band premiera

Pamiętam jak kilka lat temu pojawiały się kolejne doniesienia o tym, że OnePlus zacznie produkować coś innego niż tylko flagowe smartfony. A to zegarek, a to OnePlus Lite… Plotkom nie było końca, a ostatecznie to dopiero w 2020 roku firma wyszła poza segment flagowych smartfonów.

Czytaj też: Kiedy oficjalnie zadebiutuje Honor V40 5G?

Teraz do oferty dołącza opaska OnePlus Band. Urządzenie oferuje kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 1,1 cala i rozdzielczości 126 x 294 piksele. Można na nim ustawić jedną z 37 dostępnych tarcz, ale w jednym momencie na urządzeniu można przechowywać tylko 5 z nich.

Wyposażenie jest w zasadzie standardowe dla opaski sportowej. Mamy tu synchronizację powiadomień, sterowanie muzyką w smartfonie, 12 różnych typów treningu w ramach śledzenia aktywności, akcelerometr, krokomierz, pomiar jakości snu oraz pulsometr z funkcją pomiaru saturacji krwi (SpO2).

Czytaj też: Oto Redmi Note 9T 5G – sieć 5G na obu kartach SIM

W tej cenie OnePlus Band będzie mocną konkurencją dla Mi Banda

OnePlus Band premiera

Opaska OnePlus Band została zamknięta w lekkiej obudowie o masie 22,6 grama, która jest wodoszczelna zgodnie z normą IP68. Urządzenie zostało wycenione na 2 499 rupii, czyli ok 35 euro, a za dodatkowe 5,50 euro dostępne będą wymiennie paski.

Czytaj też: Pionierzy powrócili z nowym modelem słuchawek Earin A-3

Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie ruszy sprzedaż OnePlus Band.