Reklama
aplikuj.pl

Ujawniono opcje kolorystyczne Samsunga Galaxy Z Flip3

Galaxy Z Flip3 to kolejny składak od Samsunga, na który czekamy z niecierpliwością. Na razie jednak nie mamy na jego temat wielu oficjalnych szczegółów, więc musimy opierać się na plotkach i przeciekach. A takowe ujawniły właśnie warianty kolorystyczne tego smartfona.

Galaxy Z Flip3 w kilku kolorach

IceUniverse, dość znany z ujawnianych przecieków wrzucił dzisiaj informację o wariantach kolorystycznych modelu Galaxy Z Flip3. Według informatora są to ostateczne opcje kolorystyczne, które zobaczymy na gali Galaxy Unpacked w przyszłym miesiącu. Są to: fioletowy, zielony, czarny i beżowy. Mamy też zdjęcia z poprzedniego wycieku, więc można zobaczyć jak ten składak się prezentuje. Potwierdzają też one prawdziwość dzisiejszych informacji.

Czytaj też: Black Shark 4 otrzymuje nowy wariant pamięci

Oczekuje się też, że nadchodzące urządzenie zapakuje Gorilla Glass Victus ze wszystkich stron z większym wyświetlaczem zewnętrznym i pionową konfiguracją kamery. Aparaty będą mieć rozdzielczość 12 Mpix – standardowy szerokokątny i ultra-szerokokątny, a aparat do selfie rozdzielczość 10 Mpix. Akumulator ma mieć pojemność 3300 mAh.

Czytaj też: Oficjalny zwiastun vivo Y73. Co pokazuje render?

Ostatnie przecieki wskazują też, że Galaxy Z Flip3 wyposażony będzie w cieńsze ramki niż jego poprzednik. mają mieć grubość zaledwie 3,8 mm.  Przedni aparat nadal będzie znajdować się w małym wycięciu. Powstały też rendery bazujące na tych informacjach.

Jak widzicie szczegóły specyfikacji nadal są dobrze chronione, więc jeśli nie zdarzy się jakiś większy wyciek będziemy musieli poczekać na oficjalną premierę, by poznać wszystkie informacje na jego temat.