Reklama
aplikuj.pl

Opóźnione Assassins Creed. Gry z nowymi datami premier

assassins creed

Choć Ubisoft nie podawał jeszcze dokładnych dat nowych odsłon Assassins Creed, to jednak w ekipach deweloperskich doszło do pewnych zmian. Gry zostały wewnętrznie opóźnione.

Assassins Creed Red i Hexe

Assassins Creed Red zabierze nas do Japonii, a Assassins Creed Hexe ma być mroczniejszą opowieścią w uniwersum gry.

Czytaj też: Nowy tryb Gotham Knights, ale 60 fps dalej brak

Według informatorów, początkowy plan zakładał wydanie japońskiej odsłony w 2024 roku, a mroczniejszej w 2026. Okazało się jednak, że z produkcją Red są problemy i tytuł być może trafi na rynek dopiero w 2025 roku. Hexe za to wypadło wspaniale w pierwszych bardzo wstępnych testach i produkcja może lada moment ruszyć pełną parą. Pytanie tylko, czy w takim razie otrzymamy dwa duże gry rok po sobie, czy jednak Hexe zyska też dodatkowy rok dzięki opóźnieniu Red?

Assassins Creed Mirage późno

Na ten moment oficjalnie wiemy, że Assassins Creed Mirage pojawi się na rynku w 2023 roku. Niektórzy liczyli na dość wczesną premierą w np. marcu. Okazuje się jednak, że gra już drugi raz została wewnętrznie opóźniona i aktualny termin wydania to sierpień 2023.

Czytaj też: Battlefield 2042 w 2023 roku to dalsze próby naprawy gry

W Assassin’s Creed Mirage wcielasz się w Basima, sprytnego złodziejaszka nękanego koszmarnymi wizjami i poszukującego odpowiedzi oraz sprawiedliwości.

Dołącz do starożytnej organizacji i zrozum zasady nowego kreda, które odmieni los Basima w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić.

Odkryj opatrzoną doskonałą fabułą przygodową grę akcji przedstawiającą transformację buńczucznego młodego mężczyzny w mistrza asasynów. Poznaj inspirujące postacie, które ukształtują przeznaczenie Basima i mogą tak naprawdę być kimś więcej, niż się wydają…

Zostań najbardziej wszechstronnym asasynem w historii serii. Przemieszczaj się płynnie po mieście i wykorzystuj największy z dostępnych dotąd wachlarzy narzędzi. Przyjmuj zlecenia od biur Asasynów, zbieraj kluczowe wskazówki i po cichu pozbywaj się swych celów przy pomocy bardziej niż kiedykolwiek dotąd realistycznych skrytobójstw.

Zwiedzaj tłoczne, pełne życia miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch. Poznaj tajemnice czterech unikalnych dzielnic, od przemysłowego Karkh po bujne ogrody kolistego miasta. Odkryj zaskakujące światowe wydarzenia i wchodź w interakcje z postaciami historycznymi, które ukształtowały złoty wiek Bagdadu.