Reklama

Oppo Enco Buds kolejnymi słuchawkami TWS marki

Oppo Enco Buds, wyciek Oppo Enco Buds

Wedle najnowszego raportu blogera Evana Blassa, którego możemy znaleźć na Voice, na rynek zmierzają kolejne słuchawki TWS w postaci Oppo Enco Buds.

Nadchodzą Oppo Enco Buds

Chińska firma Oppo specjalizująca się w produkcji elektroniki użytkowej, skupia się nie tylko na smartfonach, ale także na produkcji słuchawek bezprzewodowych. Oferuje takie modele jak: Oppo Enco X, Enco Free, Enco W51 i Enco W31, a teraz najwyraźniej przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowej pary słuchawek dousznych, które będą nosiły nazwę Oppo Enco Buds.

Czytaj też: Szukacie kompaktowego flagowca? Poczekajcie na ten tajemniczy smartfon

Według przecieku, słuchawki Oppo Enco Buds będą przypominać model Samsunga Galaxy Buds, więc projekt przyjmie wygląd „bez łodyżki”. Wedle informacji premiera może odbyć się w przyszłym miesiącu, a cena słuchawek może być zbliżona do swego poprzednika. Okazuje się bowiem, że te mogą zastąpić Enco W11 TWS kosztując około 200 zł (via MySmartPrice).

Czytaj też: TCL rozszerza serię 20 o trzy nowe modele smartfonów

Nowe Oppo Enco Buds będą wyposażone w Bluetooth 5.2, a firma może postarać się o swoją autorską funkcję parowania, ale ta najpewniej zostanie ograniczona tylko dla użytkowników, którzy posiadają smartfony Oppo.