Reklama
aplikuj.pl

Oppo Enco Free2 – nowe słuchawki z ANC, dobrą baterią i atrakcyjną ceną

Oppo Enco Free2 - nowe słuchawki z ANC, dobrą baterią i atrakcyjną ceną

Oppo, przy okazji premiery serii Reno 6, zaprezentował też nowe słuchawki Oppo Enco Free2, które zainteresują nas nie tylko funkcjonalnościami, ale również pojemną baterią i atrakcyjną ceną.

Poznajcie Oppo Enco Free2

Wraz z nowo wprowadzoną serią Reno 6, Oppo ogłosiło nową parę słuchawek TWS o nazwie Enco Free2. Oferują one konstrukcję douszną z silikonowymi końcówkami wraz z aktywną redukcją szumów i 30-godzinną żywotnością baterii. Tutaj należy jednak pamiętać, że chodzi o łączny czas działania z wykorzystaniem etui ładującego. Podczas korzystania, na jednym naładowaniu Enco Free2 zaoferują nam 6,5 godziny słuchania bez włączonego ANC. Jeśli zaś włączymy aktywną redukcję hałasu czas pracy zmniejszy się do 4,5 godziny.

Czytaj też: T-Mobile Korzyści dla Domu. Jak płacić mniej za więcej?

Oppo deklaruje, że Enco Free2 może wyeliminować do 42 dB hałasu z zewnątrz dzięki swojej funkcji ANC. Dźwięk przechodzi przez przetworniki 10 mm i jest dostrojony w tandemie z Dynaudio. Obsługiwane są kodeki audio AAC i SBC. Zadbano w nich także o implementację trybu niskiego opóźnienia, dzięki czemu opóźnienie dochodzącego do nas dźwięku w stosunku do tego, co widzimy na ekranie wynosi 47 milisekund. Stanie się to jednak kosztem obniżenia jakości dźwięku.

Czytaj też: Hama Fit Watch: wyglądają znajomo, kosztują niewiele

Słuchawki posiadają certyfikat IP54, są więc odporne na kurz i wodę. Łączą się przez Bluetooth 5.2 i oferują specjalny tryb o niskim opóźnieniu do gier. Ładowanie odbywa się przez port USB-C. Enco Free2 jest dostępny w kolorze czarnym i białym i kosztuje 599 juanów, czyli około 346 złotych. Sprzedaż w Chinach ma ruszyć 5 czerwca. Jeszcze nie wiadomo, kiedy słuchawki trafią do Polski.