Reklama

[Aktualizacja] Orange Flex z pakietem dla uczniów i nauczycieli

Orange Flex promocja dla uczniów

Zgodnie z zapowiedziami Orange uruchamia specjalny pakiet w ofercie Flex dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Po to, aby mogli oni korzystać z edukacji przez Internet w czasie trwającej epidemii. Ale na razie nie każdy może skorzystać z promocji.

EDUFLEX daje abonament za złotówkę

Aby skorzystać z promocji należy w trakcie składania zamówienia w aplikacji mobilnej Orange Flex wpisać kod promocyjny – EDUFLEX. Dzięki niemu możliwe będzie skorzystanie z dowolnego planu taryfowego za złotówkę miesięcznie, maksymalnie przez dwa miesiące.

Zobacz też: Orange Flex z abonamentem za złotówkę

W najbogatszym pakiecie dostępnych jest 100 GB Internetu do wykorzystania.

Nową ofertę skomentował prezes Orange Jean-Francois Fallacher:

Rozumiemy, że w tym trudnym czasie dostęp do internetu jest niezbędny, szczególnie w przypadku uczniów, studentów i nauczycieli, którzy rozpoczęli w pełni zdalną naukę. Dlatego przez dwa miesiące będą mogli korzystać z nawet 200 GB internetu za symboliczną złotówkę miesięcznie. W ten sposób chcemy wesprzeć równy dostęp do edukacji i wysiłki państwa związane z organizacją życia publicznego w czasie zagrożenia Koronawirusem

Na razie tylko dla nowych i z weryfikacją

Na chwilę obecną z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci. Wybierający nowy numer lub przenoszący go z innej sieci. Oferta dla obecnych klientów ma pojawić się w najbliższych dniach.

Wprowadzony zostanie też mechanizm weryfikacji. W trakcie pierwszego miesiąca korzystania niezbędne będzie podanie numeru legitymacji studenckiej lub uczniowskiej, a w przypadku nauczycieli potwierdzenie zatrudnienia.

Aktualizacja

Orange przygotował już rozwiązanie dla obecnych klientów Flexa, którzy potrzebują Internetu do nauki. Aby skorzystać z promocji należy wysłać mailem zgłoszenie na adres [email protected], które będzie zawierać:

  • Twoje imię i nazwisko,
  • numer telefonu w Orange Flex
  • nazwę oraz adres szkoły lub uczelni, w której uczysz się / pracujesz / uczy się Twoje dziecko,
  • dokument potwierdzający uprawnienie do skorzystania oferty, np. zdjęcie lub skan legitymacji szkolnej, studenckiej lub służbowej z zasłonięciem danych innych niż wymienione wyżej, np. adres zamieszkania.

Wnioski zostaną rozpatrzone w ciągu 72 godzin, a zakończenie procesu zostanie potwierdzone SMS-em.