Reklama
aplikuj.pl

Orange ma nowe promocje dla klientów indywidualnych i biznesowych

Orange rusza z nowymi promocjami z okazji zbliżającego się startu roku szkolnego. Poza typowymi ofertami z tańszym sprzętem klienci Orange mogą skorzystać z Video Passa oraz tańszego dostępu do HBO.

Video Pass dla większości ofert

Usługa pozwala na oglądanie treści wideo w popularnych serwisach (Netflix, HBO GO, YouTube, Orange TV Go, vod.pl, WP Pilot) bez zużywania transferu danych.

Video Pass jest dostępny w Planach Mobilnych z wyłączeniem najtańszej opcji Plan Mobilny 35, gdzie kosztuje 20 zł miesięcznie. W Planie Mobilnym 55 pierwszy miesiąc korzystania jest darmowy, a w opcji 75 usługa jest wliczona w cenę abonamentu. Podobnie jak w przypadku Orange Love Premium, z kolei w pozostałych pakietach Love Video Pass również kosztuje 20 zł miesięcznie.

Tańszy dostęp do HBO

W ofertach Orange Love Standard i Extra (z telewizją) o 5 zł obniżona została cena pakietu HBO – trzech kanałów telewizyjnych i HBO GO. Teraz cena usługi to 20 zł miesięcznie

Trzy raty za sprzęt za darmo

Klienci indywidualni i biznesowi mogą skorzystać z abonamentu z urządzeniem, gdzie pierwsze trzy razy za sprzęt wynoszą 0 zł.

W przypadku klientów indywidualnych promocja dotyczy Planów Mobilnych 45, 55, 75, Orange Love Mini, Standard, Ekstra i Premium w opcji na 24 lub 36 miesięcy. Wśród dostępnych urządzeń znajdują się:

  • Oppo A31,
  • laptop HP 255 G7 (AMD Ryzen 5 2500U, 8 G pamięci RAM, ekran 15,6 cala),
  • Samsung Galaxy S20 5G, S20 Ultra 5G, A51, A71,
  • Xiaomi Mi 10 Lite 5G, Redmi Note 9, Note 9 Pro.

W przypadku klientów biznesowych promocja dotyczy ofert Plan Firmowy S, M, L oraz XL. Wśród promowanych urządzeń znajdują się głównie smartfony Samsunga – Galaxy A51, A71 i S20+ 5G oraz Oppo A31.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News