Reklama
aplikuj.pl

Oryginalne PlayStation State of Play z zaskakującymi produkcjami

state of play

Wczorajsze PlayStation State of Play było nastawione główne na produkcje pochodzące z Azji. Efekt jest taki, że otrzymaliśmy jedną z bardziej zaskakujących transmisji Sony w ostatnim czasie.

State of Play z Azji

Transmisja State of Play zafundowała nam zapowiedzi kilku azjatyckich gier oraz nowe materiały z zapowiedzianych już produkcji. Jeśli ktoś jest graczem będącym typowym zjadaczem zachodnich gier, to prawdopodobnie wczoraj o godzinie 23:00 mógł zasnąć z padem w ręce. Jeśli jednak lubicie próbować nietypowe produkcje, to zapewne jesteście zachwyceni. Co zaprezentowano?

Capcom ujawnił Exoprimal. Tytuł, w którym z nieba pada deszcz dinozaurów, a my musimy bronić świata. To produkcja, która dość dobrze definiuje wczorajsze State of Play.

Ghostwire Tokyo otrzymało za to swój premierowy zwiastun, w którym pojawia się postać z darmowego Ghostwire Tokyo Prelude.

Zgodnie z przeciekami – Stranger of Paradise Final Fantasy Origin otrzymało wersję demonstracyjną.

Forspoken powróciło z materiałem prezentującym trochę więcej rozgrywki. Gra zdaje się działać płynniej, niż gdy ją ostatnio widzieliśmy.

Gundam Evolution to darmowy FPS z serii Mobile Suit. Wygląda trochę jak HALO.

Czytaj też: Sprzedaż gier w pudełku jednak się trzyma?

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection to kolekcja trzynastu gier znanych z systemów Arcade, Nintendo Entertainment System, Super NES, Sega Genesis oraz Nintendo Gameboy. Nie mogę się doczekać!

GigaBash to wyprodukowana przez Passion Republic Games bijatyka typu arena brawler dla 4 graczy z bohaterami i wielkimi potworami kaiju.

Bijatyka z 50 postaciami znanymi z różnych rozdziałów JoJo’s Bizarre Adventure będzie mieć swoją premierę w 2022 roku!

Trek to Yom to produkcja polskiego Flying Wild Hog. Będąc jednak szczerym – po przeciętnych opiniach Shadow Warrior 3, wielu niezadowolonych głosach dotyczących Shadow Warrior 2… nie do końca czekam.

Selene wciąż tkwi uwięziona w niekończącym się cyklu. Jednak tym razem nie jest już sama. Returnal: Wyniesienie wprowadza tryb współpracy umożliwiający odbycie całej podróży przez zmienne labirynty Atropos z innym graczem.

The DioField Chronicle to nowy taktyczny RPG z głęboką i angażującą fabułą, znakomitą obsadą oraz niesamowitą ścieżką dźwiękową. Przynajmniej tak swoją grę przedstawiają deweloperzy.

„Valkyrie Elysium to RPG akcji z wyśmienitą fabułą, pięknym światem i nowym, dynamicznym systemem walki, który łączy w sobie klasyczne systemy ataków specjalnych i kombinacji z serii VALKYRIE”. Pożyjemy, zobaczymy.

Mało Wam oglądania State of Play?

Jeśli jeszcze macie ochotę na trochę materiałów wideo, to poniżej prezentujemy dwa dodatkowe zwiastuny, które pojawiły się już po PlayStation State of Play.

Submerged: Hidden Depths jest wolną od walki przygodą, uwaga, „relaksploracyjną” z perspektywy trzeciej osoby. Akcja osadzona jest w w zatopionych ruinach pięknego świata.

Czytaj też: Przyszłość Warcraft. Co nowego w WoWie, Hearthstone oraz… mobilnym Warcraft!

Opustoszały sześcienny świat i masa zagadek do rozwiązania. Macie ochotę pogłówkować w The Last Cube?