Osiągnięcia Epic Games Store już są, ale jest z nimi problem

epic games store, epic games

Epic w końcu dodał do swojego sklepu osiągnięcia dla gier. Opcja jest jednak bardzo ograniczona i nie wiadomo kiedy się rozwinie.

Epic Games Store rozbudowuje się z każdym miesiącem. Idzie to trochę wolno, ale darmowe gry zdecydowanie sprawiają, że gracze już tak nie narzekają na autorów platformy, a oskarżenia o powiązania z Chinami też jakby przestały występować.

Czytaj też: Czy to król rowerowych narzędzi? Z tym multitoolem zrobicie wszystko!

Teraz Epic Games Store może się już chwalić kolejną funkcją, której wiele osób potrzebowało. Czy wy też? Zaraz się przekonamy.

W Epicu pojawiły się osiągnięcia. Od teraz w danych momentach gry będziemy informowani o wykonaniu określonego celu potrzebnego do zdobycia nagrody w postaci osiągnięcia. Wiele osób na to czekało, ale zła wiadomość jest taka, że to bardzo wczesna wersja tego systemu i przed jej ostateczną formą jeszcze będzie wiele zmian i poprawek. Okazuje się również, że nie wszystkie gry aktualnie dostępne w sklepie będą wspierały tego typu rozwiązanie.

A teraz pytanie – potrzebujecie osiągnięć grach żeby się dobrze bawić? Ja zazwyczaj uważam, że mogłoby ich nie być, bo i tak nie zwracam uwagi na to co trzeba zrobić, aby je uzyskać. Maksowanie gier mnie po prostu nie bawi. A potem gram na Switchu, gdzie nie ma tego typu atrakcji i… Jakoś tak dziwnie bez nich.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News