Reklama
aplikuj.pl

Ostatni rozdział Assassin’s Creed Valhalla nie zadowoli wszystkich graczy

valhalla

Ubisoft szykuje się do zakończenia historii Eivor w Assassin’s Creed Valhalla. Choć przygody bohaterki z perspektywy współczesnej fabuły nie mają już znaczenia, to fani historii mają co tutaj szukać.

Ostatni rozdział Assassin’s Creed Valhalla

6 grudnia udostępnione zostaną ostatnie treści do gry Assassin’s Creed Valhalla, podsumowując dwa wspaniałe lata wsparcia popremierowego. Aktualizacja 1.6.2 będzie zawierała kilka nowych, ekscytujących dodatków do gry, w tym rozszerzenie Ostatni Rozdział, poruszające i osobiste zwieńczenie sagi Eivor.

Czytaj też: Wild Hearts chce zawalczyć z Monster Hunterem

W ramach tego epilogu zostaną doprowadzone do końca różne wątki rozwijane w grze, po czym wasz czas w Klanie Kruka oficjalnie się zakończy.

Aby uzyskać dostęp do rozszerzenia Ostatni Rozdział, należy ukończyć następujące, kluczowe elementy fabularne w grze:

  • Główny wątek fabularny poprzez zawarcie sojuszu ze wszystkimi ziemiami w Anglii
  • Mitologiczne wątki fabularne w Asgardzie i Jotunheimie
  • Rozbudować osadę do poziomu 5. i wznieść chatę jomswikingów
  • Zgładzić wszystkie cele z Zakonu Starożytnych i zdemaskować ich przywódcę

Koniec świąt sezonowych w Assassin’s Creed Valhalla

Ponieważ wsparcie popremierowe dla Assassin’s Creed Valhalla dobiega końca, twórcy mają też dla was garść informacji na świąt sezonowych. Jak podają deweloperzy – „nie będziemy już dłużej wspierać ograniczonych czasowo wydarzeń, cyklicznie rozgrywających się w Kruczej Przystani”.

Czytaj też: Zombie Slayers w Dead Island 2 uwielbiają rozczłonkowywać nieumarłych

Ci, którzy nie mieli okazji do wzięcia udziału w świętach Yule, Ostara, Sigrblot czy Oskoreja, znajdą nagrody dostępne w ramach tych wydarzeń u wszystkich kupców na terenie całej Anglii pod warunkiem ukończenia zadania Pierwsza noc Samhain (wątek Glowecestrescire). W ten sposób nadal będziecie mieli możliwość kupienia przegapionych nagród za srebro. W ramach najnowszej aktualizacji dodane zostaną też zupełnie nowe przedmioty.

Nowa Gra+ do Assassin’s Creed Valhalla nie powstanie

Twórcy ogłosili również, że nie dodadzą do gry długo wyczekiwanego trybu Nowej Gry+. Dlaczego? Oto tłumaczenie.

Gra Assassin’s Creed Valhalla została zaprojektowana jako wyjątkowe wydarzenie w świecie Assassin’s Creed, w swej strukturze znacząco różniące się od poprzednich części i oferujące nowe sposoby interakcji ze światem oraz jego mieszkańcami. Analizując możliwości wprowadzenia trybu Nowej gry+ zrozumieliśmy, że głębia gry daje nam niewielkie możliwości stworzenia porywającego i niepowtarzalnego trybu powtórnego jej przechodzenia.

Rozumiemy, że ta informacja może być dla was rozczarowaniem; mamy jednak nadzieję, że nowe treści udostępniane na przestrzeni ostatnich miesięcy, w tym niespotykane dotąd atrakcje, takie jak Zapomniana Saga, zapewnią ekscytujące i wymagające wyzwania dla tych, którzy szukają treści do ponownego przechodzenia.