Reklama
aplikuj.pl

Ostatnia godzina dla Battlefield 2042

battlefield 2042

DICE zaprezentowało nowy zwiastun rozgrywki z czwartego sezonu Battlefield 2042. Co wprowadzi „Ostatnia godzina?”

Battlefield 2042 przywraca klasy

Nowy sezon Battlefield 2042 zapewne zupełnie nie wygląda tak, jak prezentowały się tajne plany na rozwój gry w dniu jej premiery. Najważniejszą zmianą w tym sezonie gry będzie przywrócenie starego systemu klas, ponieważ modyfikacje wprowadzone przez twórców w tej odsłonie niemalże zabiły markę. Jak to teraz zapowiadają twórcy: „Zmobilizuj elitarną drużynę i doświadcz powrotu walki opartej o system klas w sezonie 4. Battlefield 2042: „Ostatnia godzina”

Zdominujcie nową mapę „Punkt zapalny”: jałowe, skaliste pole bitwy leżące na terenie RPA, które idealne nadaje się do prowadzenia chaotycznej walki na bliskim dystansie. Ruszcie do walki jako specjalistka zwiadu, Camila Blasco, i pokrzyżujcie plany wroga za pomocą urządzenia infiltracyjnego X6, które sprawia, że twój oddział staje się niezauważalny.

Czytaj też: Returnal na PC – znowu dopracowana gra od PlayStation

Rozpętajcie chaos za pomocą pojazdu CAV-Brawler i zabijajcie przeciwników z bliska przy użyciu kompaktowej strzelby bez kolby, Super 500, karabinu szturmowego RM68 i LMG RPT-31 o dużej mocy.

Oczywiście w grze czeka też masa zawartości do odblokowania. Przebijcie się przez 100 poziomów w ramach przepustki bojowej sezonu 4., aby odblokować zawartość darmową i premium. Darmowa zawartość przepustki bojowej wymaga do odblokowania udziału w grze. Zawartość przepustki bojowej premium wymaga przepustki roku 1. (dostępnej dla osób posiadających edycje Złotą/Ultimate) lub przepustki bojowej sezonu 1. (sprzedawanej osobno) oraz odpowiednich postępów w grze.