Reklama
aplikuj.pl

Przypalane Ostrza Chaosu z God of War! Niesamowita replika fana

god of war

God of War ma fanów na całym świecie. Tak się składa, że wielu z nich to bardzo uzdolnione osoby, które poza miłością do gier, mają też inne hobby. Co wyjdzie z połączenia gier i obróbki drewna?

Ostrza Chaosu z God of War

Na reddicie poświęconym serii God of War pojawił się wpis, który wywołał szok u fanów gry. Jeden z graczy zajmuje się obróbką drewna i wykorzystał swoje umiejętności do przygotowania kultowej broni z serii. Zobaczcie Ostrza Chaosu od użytkownika Liew78.

Całe Ostrza wykonane są z drewna. Autor zaskoczył wszystkich użytkowników tym, jak wspaniałą jakość udało się osiągnąć. Największe wrażenie robi również to, że czarne elementy drewna są naprawdę wykonane poprzez podpalenie.

Czytaj też: Za chwilę dosłownie znajdziemy się w świecie Resident Evil 4

Niektórzy myśleli, że stworzenie Ostrzy Chaosu musiało zająć tygodnie pracy. Jak jednak zdradza autor, na całość potrzebował zaledwie czterech dni. Pierwszy dzień spędził na wycinaniu odpowiednich kawałków drewna, która następnie ze sobą sklejał. Drugi i trzeci dzień spędził na wykonanie detali Ostrzy. Czwarty dzień to już tylko przypalanie oraz malowanie.

Efekt jest niesamowity! Liew78 już teraz planuje wykonać kolejne bronie z God of War. Niektórzy graczy wręcz są gotowi zapłacić, aby otrzymać od niego ten oryginalny gadżet z gry.