Reklama

Oto kilka seriali, które dostaną kolejne sezony

Upadek Królestwa 4 premiera, Upadek Królestwa sezon 4 obsada, Upadek Królestwa sezon 4 zwiastun, Upadek Królestwa sezon 4 obsada, Upadek Królestwa sezon 4 zdjęcia z serialu

W ostatnim czasie platformy poinformowały o przedłużeniu swoich produkcji o kolejne sezony. Zobaczcie, które seriale jeszcze do nas powrócą. Zebrałam dla Was te tytuły w jednym miejscu, bo po co szukać w różnych miejscach?

Upadek królestwa

Netflix zamówił już 5. sezon serialu Upadek królestwa. Akcja serialu rozgrywa się w IX wieku, a fabuła skupia się na wojnie pomiędzy Anglosasami i Danami. W 4. sezonie dostaliśmy kolejne spektakularne bitwy. Uthred musiał znów stanąć do walki z nowym zagrożeniem, a marzenia Alfreda o królestwach zjednoczonych pod jednym sztandarem staneły pod znakiem zapytania. W serialu występują m.in. Alexander Dreymon, David Dawson, Ian Hart, Tobias Santelmann, Emily Cox i Adrian Bower. W najnowszym sezonie zobaczyliśmy, między innymi, jak Uthred próbował odbić Babbenburg. Pojawiły się też zupełnie nowe postacie, takie jak: Eadith (Stefanie Martini) i Eardwulfa (Jamie Blackley).

Czytaj też: Zmarł kompozytor Ennio Morricone. Za muzykę do tych filmów zapamięta go świat

Platforma jeszcze nie ogłosiła kiedy możemy spodziewać się nowego sezonu, ale wiadomo, że będzie on liczył 10 odcinków. Alexander Dreymon wcielający się w Uthreda udostępnił na swoim Instagramie fragment widokonferencji, na której ekipa serialu dowiedziała się o przedłużeniu na 5. sezon.

Już nie żyjesz

Netflix ogłosił dziś, że serial Już nie żyjesz również dostanie kolejny sezon. Po dwóch miesiącach od premiery drugiej odsłony podjęto decyzję o powstaniu trzeciego, niestety finałowego sezonu. Podpisano też umowę z twórczynią serialu Liz Feldman, na mocy której mają powstać kolejne projekty dla Netfliksa. Do swoich ról w 3. sezonie Już nie żyjesz powróci Christina Applegate i Linda Cardellini.

2. sezon zadebiutował na platformie 8 maja i przyjął się bardzo dobrze zarówno jeśli chodzi o krytyków jak i widzów.

Stargirl

Również Stargirl, nowy serial DC i stacji The CW został przedłużony na kolejny sezon. O kontynuacji zadecydowało The CW, co oznacza, że 2. odsłona będzie pokazywana wyłącznie na łamach stacji. Do tej pory poszczególne odcinki debiutowały najpierw w serwisie DC Universe, potem na The CW. Według decyzji Warnera kolejna odsłona najpierw będzie musiała zostać wyemitowana w stacji, a dopiero później cały sezon trafi na HBO Max.

Na razie przed nami jeszcze kilka odcinków. Dziś na HBO GO zadebiutował ósmy epizod, a debiutancki sezon ma ich liczyć 13.

A tu jeszcze podrzucam Wam fajną grafikę od Netfliksa, na której znajdziecie produkcje, które mają już daty premiery a także te, które przedłużono, ale jeszcze bez konkretnej daty. Przydatna ściągawka.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News