Reklama
aplikuj.pl

Otwarta beta Multiversus, które prawdopodobnie będzie wielkim hitem!

multiversus

Multiversus to produkcja, która zaczęła jako żart pt. „Co by było gdyby Kudłaty był w Mortal Kombat?”. Warner Bros. pociągnęło temat i wkrótce zagramy w Multiversus, które po części odpowie na to pytanie.

Otwarta beta Multiversus

Już wkrótce gracze z całego świata będą mogli przystąpić do zabawy w becie Multiverus. Produkcja to zupełnie nowa, darmowa platformowa bijatyka. Poza stale powiększającą się grupą kultowych postaci z różnych uniwersów znajdziecie w niej wiele trybów gry online, w tym drużynowe walki 2 na 2, walki 1 na 1, 4-osobowy tryb „każdy na każdego”, a także nadchodzące sezony pełne nowej zwartości.

Czytaj też: Specjalne edycje God of War Ragnarok w Polsce!

Otwarta beta MultiVersus rozpocznie się 26 lipca, o godz. 18:00. Począwszy od otwartej bety, MultiVersus będzie cały czas aktualizowane. W przyszłości dodawane będą nowe postacie, mapy, zawartość sezonowa i nie tylko. Nie ustalono jeszcze daty zakończenia otwartej bety. Otwarta beta MultiVersus będzie dostępna za darmo z opcjonalnymi transakcjami w grze. Tytuł dostępny będzie na PlayStation 5 i PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC (na Steamie). Na wszystkich platformach dostępna będzie pełna rozgrywka międzyplatformowa i system postępów międzyplatformowych.

Zawartość bety Multiversus oraz wymagania sprzętowe

W otwartej becie MultiVersus będzie można zagrać różnymi postaciami, sprawdzić mapy i tryby:

Postacie: Batman, Superman, Wonder Woman i Harley Quinn (DC); Kudłaty i Velma (Scooby-Doo); Królik Bugs i Diabeł tasmański, czyli Taz (Zwariowane melodie); Arya Stark (Gra o tron); Pies Jake i Człowiek Finn (Pora na przygodę); Steven Universe i Granat (Steven Universe); Tom i Jerry (Tom i Jerry); Stalowy Gigant (Stalowy Gigant); a także niezwykłe stworzenie zwane Psoniferem. Harley Quinn, Kudłaty, Pies Jake i Taz będą grywalni od samego początku otwartej bety. Wszystkie inne postacie można odblokować, grając.

Mapy: Jaskinia Batmana (DC), Domek na drzewie i Domek na drzewie 1 na 1 (Pora na przygodę), Nawiedzona Posiadłość Scooby’ego (Scooby-Doo), Trophy’s E.D.G.E., Trophy’s E.D.G.E. 2, Klasyczna Platforma 3 oraz Pomieszczenie Treningowe.

Tryby: kooperacyjny tryb drużynowy 2 na 2, mecze 1 na 1, deathmatch dla 4 osób, lokalne mecze od 1 do 4 osób, mecze kooperacyjne przeciw SI, własne poczekalnie online, laboratorium (tryb treningowy) i samouczki. Każdy z nich zapewnia inną rozgrywkę i wrażenia.

Czytaj też: The Division Resurgence jest brzydkie, ale skomplikowane jak oryginał

Poznaliśmy również wymagania sprzętowe Multiversus na PC.

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

  • Ustawienia: 60 kl./s, wysokie ustawienia graficzne, rozdzielczość 1080p
  • Procesor: Intel Core i5-3470 lub AMD Ryzen 5 1200
  • Karta graficzna: GeForce GTX 660 lub Radeon R9 270
  • RAM: 8 GB

Minimalne wymagania:

  • Ustawienia: 60 kl./s, niskie ustawienia graficzne, rozdzielczość 720p
  • Procesor: Intel Core i5-2300 lub AMD FX-8350
  • Karta graficzna: GeForce GTX 550 Ti lub Radeon HD 5850 | Intel UHD 750 lub Radeon Vega 8
  • RAM: 4 GB