Reklama
aplikuj.pl

The Division Resurgence jest brzydkie, ale skomplikowane jak oryginał

the division resurgence

Ubisoft udostępnił nowy materiał wideo z The Division Resurgence. Przypominamy, to darmowa mobilna gra, która przenosi oryginalne doświadczenie The Division znane z PC i konsol na małe ekrany smartfonów.

Gameplay The Division Resurgence

Jak w akcji prezentuje się The Division Resurgence? Nie musimy już się domyślać, ponieważ Ubisoft zaprezentował gameplay z produkcji. Tytuł jest aktualnie w fazie alpha i jeszcze sporo może się zmienić. Rzućcie okiem na wideo!

To, co na pewno zwraca uwagę to to, że tytuł naprawdę wygląda, jak The Divison, które znamy z PC i konsol. Produkcja oferuje ten sam rozmach i czekać na nas będzie otwarty świat gry, wielka baza operacyjna czy podobna rozgrywka. Twórcy zaznaczają jednak, że czas misji zostanie skrócony, aby lepiej dopasować model zabawy do mobilnego grania.

Czytaj też: PlayStation Plus Premium i Extra z nowymi grami AAA

Nie sposób jednak też nie zauważyć, że mimo tego, iż nowoczesne smartfony oferuję sporo mocy, to jednak tego typu tytuły, to dalej dla nich za dużo. The Division Resurgence straszy niektórymi teksturami, a do tego płynność nie dość, że nie jest nawet zbliżona do 60 klatek, to jeszcze często zamienia się pokaz slajdów.

Czego spodziewać się po The Division Resurgence?

The Division Resurgence to darmowa, fabularno-taktyczna gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, oferująca kampanię fabularną, niezależną od gier Tom Clancy’s The Division 1 oraz Tom Clancy’s The Division 2, która jednak rzuci nowe światło na znane już wydarzenia. Akcja dzieje się we współczesnej Ameryce po wielkim kryzysie spowodowanym epidemią wirusa skutkującą chaosem oraz upadkiem rządu. Jako agent Strategicznego Wydziału Wewnętrznego (Strategic Homeland Division, SHD) gracz ma za zadanie przywrócić porządek, chronić cywilów przed wrogimi frakcjami i pomóc im zbudować lepsze życie.

Czytaj też: Najnowszy Assassins Creed ma przypominać jedno z małych DLC

Twórcy zapowiedzieli już nową kampanię PVE, która zainteresuje zarówno nowych graczy, jak i weteranów serii. Przyjdzie nam zostać w niej częścią legendarnej pierwszej fali agentów SHD i zyskać unikatowe spojrzenie na wydarzenia znane z The Division 1 oraz 2. W The Division Resurgence przyjdzie nam eksplorować otwarty świat w kampaniach solo lub we współpracy z innymi graczami, biorąc udział w najróżniejszych akcjach PVE, w tym w misjach fabularnych i w aktywnościach w świecie gry.