WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Overcooked za darmo w Epic Games Store

Kolejna bezpłatna produkcja w Epic Games Store. Tym razem sprawdzicie trwałość Waszych przyjaźni.

Po czterech dużych tytułach, Epic Games Store trochę zwalnia tempo w kwestii bezpłatnych produkcji. Gracze będą mieli teraz okazję zagrać w mniejszy tytuł, który da im równie dużo frajdy co poprzednie gry.

Najnowszą bezpłatną grą w Epic Games Store jest:

Overcooked

Epic Games Store o grze

Overcooked to zwariowana gra dla maksimum czterech osób, w której gracze siedzący przy jednym ekranie muszą wspólnie coś upichcić. Pracując wspólnie z kumplami-kucharzami, musisz przyrządzić, ugotować i podać całą gamę smakowitych zamówień. Zrób to szybko, bo inaczej zniecierpliwieni klienci się wkurzą i sobie pójdą. Naostrz noże i uprasuj fartuch kucharski – tu nie ma miski na pomyłki! Postaw wszystko na jedną kartę dań w szalonych kuchniach!

Czytaj też: EA Access na Steam już wkrótce

Produkcja będzie bezpłatna do 11 czerwca 2020. Konkretnie macie czas do godziny 17:00 czasu polskiego. Potem zostanie zaprezentowana kolejna gra, choć nie wykluczone, że będzie to również kilka produkcji, jak to Epic miał już w zwyczaju robić przez ostatnie miesiące.

Samo Overcooked gorąco polecam, jednak… ostrzegam! To produkcja wymagająca doskonałej komunikacji pomiędzy dwoma, trzema czy czterema graczami. Jeszcze nie poznałem osoby, która po przejściu gry mówiłaby, że ich związek czy przyjaźń bez problemów przetrwała tę grę. Ale jak już ukończycie level – będziecie wniebowzięci.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News