Reklama
aplikuj.pl

Overwatch 2 x One-Punch Man. Jak pójdzie zderzenie gry i mangi?

overwatch 2

Blizzard i One-Punch Man łączą siły w ramach pierwszej dużej współpracy Overwatch 2! Czego się spodziewać po tej współpracy?

Overwatch 2 x One-Punch Man

Od 7 marca, do 6 kwietnia będziecie mogli zdobywać zupełnie nowe skórki z postaciami z serialu One-Punch Man i wziąć udział w wyzwaniach z wydarzenia One-Punch Man, aby zdobyć świetne nagrody, w tym wyjątkową, darmową skórkę legendarną Mumen Rider dla Żołnierza-76.

Czytaj też: Sprzedaż PlayStation 5 wzrosła o setki procent

Przenosząc uniwersum One-Punch Man do Overwatch 2, chcieliśmy zrobić to w sposób, który pokaże naszych bohaterów celebrujących Saitamę i jego przyjaciół. Pięść Zagłady idealnie nadawał się do założenia słynnego żółtego kombinezonu i białej peleryny oraz ucieleśnienia znaku rozpoznawczego Saitamy, jakim jest umiejętność pokonania każdego wroga jednym ciosem!

Genji również doczeka się nowego wyglądu inspirowanego cybernetycznym wojownikiem, Genosem! A jeśli chodzi o potężne zdolności psychokinetyczne Tornada Terroru – żadna postać z Overwatch 2 nie odda jej osobowości lepiej niż Kiriko!

Czytaj też: Xbox Series S nadaje się tylko jako toster?

Każda z tych 3 skórek One-Punch Man będzie oferowana jako część specjalnych zestawów sklepowych, które zawierają inne nowe elementy ozdobne inspirowane One-Punch Manem. Wszystkie 3 zestawy można kupić razem w wyjątkowej cenie.

Wyzwania i nagrody w Overwatch 2

Wydarzenie pozwoli graczom zmierzyć się z pełnymi ciosów wyzwaniami! Ustawcie się w kolejce do dowolnego trybu Nierankingowego, Rywalizacji lub w Salonie gier, i zdobądźcie do 6 różnych darmowych nagród, w tym legendarną skórkę Mumen Rider dla Żołnierza-76. Oto co możecie zdobyć:

  • 4 rozegrane mecze: talizman na broń, Pięść Saitamy
  • 8 rozegranych meczów: wizytówka Mumen Rider
  • 12 rozegranych meczów: zwycięska poza Cyklista Sprawiedliwości dla Żołnierza-76
  • 16 rozegranych meczów: prezentacja zagrania Uderzenie sprawiedliwości dla Żołnierza-76
  • 20 rozegranych meczy: talizman na broń, Boros
  • 24 rozegrane mecze: legendarna skórka Mumen Rider dla Żołnierza-76

Pamiętajcie, aby kupić ulubione skórki One-Punch Man w sklepie w grze i zdobyć tematyczne elementy kolekcjonerskie z wyzwań przed zakończeniem wydarzenia 6 kwietnia.