Reklama
aplikuj.pl

Overwatch 2 za darmo! Blizzard przedstawia nowe szczegóły gry

overwatch 2

Czekaliście na premierę Overwatch 2? Kręciliście może nosami na to, że tytuł wygląda zbyt podobnie do poprzedniczki? Teraz nie macie wyjścia – i tak zagracie. Produkcja Blizzarda będzie bowiem dostępna bezpłatnie. Na zawsze.

Bezpłatny Overwatch 2

Overwatch 2, który zadebiutuje 4 października, będzie darmową grą na komputery PC z systemem Windows oraz konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Każdy będzie mógł dołączyć i grać w ramach zawsze dostępnej i bezustannie ewoluującej usługi. Dla Blizzarda jest to najważniejsza premiera w historii Overwatch od chwili debiutu tej gry.

Czytaj też: Gameplay Starfield! Wspaniały świat i drewniane postaci

Wierzymy, że gra polega przede wszystkim na interakcjach społecznościowych, które powinny być przeżywane wspólnie ze wszystkimi. Przejście na darmowy model otworzy świat Overwatch na więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej. Usunięcie bariery wejścia sprawi, że każdy będzie mógł łatwo i szybko dołączyć do meczu ze znajomymi, i to właśnie inkluzywność była głównym powodem naszej decyzji. Gdy trzymamy się razem i działamy jako zespół, nic nie stanie nam na drodze.

Informacje o Overwatch 2 oraz przyszłość

Zapamiętajcie datę prezentacji Overwatch 2, która odbędzie się 16 czerwca o godz. 19:00 czasu polskiego i będzie transmitowana na kanałach PlayOverwatch na YouTubie oraz Twitchu. Dołączając do transmisji poznacie więcej szczegółów na temat modelu stałej aktualizacji usługi, planowanej zawartości sezonowej, 34 bohaterki Overwatch – Królowej Junkertown, nadchodzącej fazy zamkniętych beta-testów gry i nie tylko.

Czytaj też: Krasnoludzki survival The Lord of the Rings Return to Moria ujawniony!

Nic nie dorównuje niesamowitym doświadczeniom, które dzieliliśmy z naszą społecznością od premiery gry w 2016 r. Z pewnością czeka nas jeszcze więcej chwil, których nigdy nie zapomnimy. Ta podróż jest zakorzeniona w filarach oryginalnego Overwatch, czyli inkluzywności, tolerancji, i idei świata, który potrzebuje więcej bohaterów. Jesteśmy wdzięczni społeczności Overwatch i dlatego mamy dla was coś specjalnego.

W ramach podziękowań dla graczy, którzy byli z Blizzardem od samego początku, pakiet założycielski Overwatch 2 będzie dostępny w grze za darmo dla wszystkich, którzy posiadają pierwszą część Overwatch. Pakiet założycielski zawierać będzie 2 epickie skórki i wyjątkowy portret założyciela, a także prezent niespodziankę, o którym dowiecie się więcej przed premierą gry zaplanowaną na 4 października.

By otrzymać prawo do pakietu założycielskiego, gracze muszą posiadać Overwatch przed 23 czerwca 2022, godz. 20:00 czasu polskiego. By odebrać pakiet założycielski, gracze muszą zalogować się do gry przed 6 grudnia 2022, godz. 8:59 czasu polskiego. Wlicza się w to zalogowanie do Overwatch przed 4 października lub zalogowanie się do Overwatch 2 po premierze.