Reklama
aplikuj.pl

Gameplay Starfield! Wspaniały świat i drewniane postaci

starfield

W końcu możemy zobaczyć, jak wygląda rozgrywka w Starfield. Produkcja Bethesdy budzi emocje od wielu lat, ale w końcu domysły na temat kształtu produkcji mogą się skończyć. Zobaczcie grę w akcji!

Widać, że Starfield to gra Bethesdy

Na Starfield czekam od bardzo dawna. Kosmiczne gry to coś co uwielbiam, ale każdy z tytułów zawsze nie spełnia wszystkich moich oczekiwań. No Man’s Sky nie miało interesującej fabuły, Mass Effect za mały świat, na Star Citizena jeszcze poczekamy… Nadzieja w Starfield!

Czytaj też: Twórca Marvel’s Midnight Suns bezlitosny dla dawnej wersji gry

Wydaje mi się jednak, że chyba i Starfield będzie kulał w niektórych elementach, choć będą one sowicie wynagradzane. Co już teraz zdaje się mieć problemy w produkcji Bethesdy? Widać, że modele postaci, ich animacje czy dialogi nie są nawet zbliżone do poziomu takiego Cyberpunka 2077. W Starfield mamy typowych Bethesdowych bohaterów. Czy jednak to przekreśla u mnie grę? Oj, nie! Ponad 1000 planet do eksploracji i głębokie systemy RPG wynagradzają niedopracowanie wspomnianego elementu. I tak, wiem, że pewnie wiele z nich to puste planety czy lokacje z generatora, ale takich też oczekiwałem – niech będzie ich masa, a gracze spędzą lata na odkrywanie tego świata. Gdzieś tam na pewno kryją się jakieś tajemnice!

Co nas czeka w Starfield?

Bethesda po raz kolejny przedstawiła światu Starfield. Co tym razem wyszczególniono? Mamy rok 2330. Ludzkość zawędrowała daleko poza nasz Układ Słoneczny, zasiedliła nowe planety i żyje jako cywilizacja podróżująca wśród gwiazd.

Rozpocznij przygodę jako skromny kosmiczny górnik, dołącz do Konstelacji – ostatniej grupy odkrywców kosmosu poszukującej w galaktyce rzadkich artefaktów – i przemierzaj olbrzymią przestrzeń Zasiedlonych Układów w największej i najambitniejszej grze Bethesda Game Studios.

Czytaj też: Krasnoludzki survival The Lord of the Rings Return to Moria ujawniony!

W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, możesz stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, podczas której odnajdziesz odpowiedź na najważniejsze pytanie zadawane sobie przez ludzkość: Co kryje kosmos?

Bethesda Game Studios nie może się doczekać, abyście doświadczyli tej gry. Tworzenie jej było dla nas niesamowitą przygodą, ale wiemy, że to dopiero początek, bo prawdziwa przygoda rozpocznie się, gdy zaczniecie w nią grać.

Todd Howard